anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak uruchomić pakiet powitalny w centrum zniżek?

MAMY ROZWIĄZANIE!
StudioDreams
#9 Pomysłodawca#

Cześć nie mam pakietu powitalnego w centrum zniżek.

Założyłem konto firmowe na Allegro. Nie mam pakietu powitalnego, dlaczego tak jest. Może to być spowodowane tym, że firma formalnie startuje 1 maja i wtedy dostane pakiet? A może czegoś nie zrobiłem?

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25
Tortino
#8 Zapaleniec#

minął tylko dzień. W regulaminie napisane że pakiet będzie ważny tylko 2 dni od dnia akceptacji konta

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Tortino   a na 100 % nowa firma na allegro ?

Termin ważności pakietów możesz sprawdzić w zakładce Centrum Zniżek. Pakiety będą dostępne w ciągu 2 dni roboczych od uzyskania statusu Konta Firma.

Zapoznaj się z regulaminem i wymogami przyda się https://allegro.pl/regulaminy/program-powitalny-dla-nowych-firm-jnAKexWwbCZ

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Tortino
#8 Zapaleniec#

Tak. Miesiąc temu dopiero rozpoczęliśmy działalność. To pierwsza  rejestracja na ten nip 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Tortino jak nie minęło 2 dni to poczekaj 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
7000obrotow
#7 Wielbiciel#

@la_nika 
Cześć.
Jeżeli konto zostało zarejestrowane 25.10.2021 a weryfikacja nastąpi pewnie około 5-10.11.2021 to od jakiego dnia rozpoczyna bieg okres pakietu powitalnego? Czy pakiet będzie dostępny do 25.10 do 30.11 czy od chwili weryfikacji konta (dajmy na to 10.11.2021) do 31.12.2021? Inaczej mówiąc o okresie ważności pakietu decyduje rejestracja konta czy jego weryfikacja jako firmowego?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@7000obrotow, pakiet będzie przyznany w ciągu 2 dni roboczych od uzyskania statusu konta firmowego zweryfikowanego, a zniżki od aktywacji (zaakceptowania pakietu).

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów