anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ustawić ilość produktów w przesyłce?

jestdobrzeRT
#8 Zapaleniec#

Proszę o pomoc krok po kroku :

Klient zamówił środki czyszczące o różnych wymiarach i po kilka sztuk ( w sumie 9 sztuk), nie wiem jak obsłużyć przesyłkę

1. jak ustalić gabaryty, bo są różne wymiary

2. Nie wiem co z ilością przesyłek, bo mam ustawione w dostawach klient zapłaci za najdroższą a mam w zamówieniach 9 przesyłek za 9 sztuk zakupionych, o co chodzi z tym

3. chcę wysłać zgodnie z zyczeniem inpostem Allergo (mam umowę, id itd.) ale jak ustawić kilka przesyłek, bo nie wchodzi w grę wielopaczka

Dziękuję już za pomoc 🙂

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Może należy na przyszłość ustawić to w ofercie, teraz możesz najwyżej wygenerować więcej etykiet do jednego zamówienia: Generowanie 2 etykiet do jednego zamówienia.png

oznacz moderatorów

jestdobrzeRT
#8 Zapaleniec#

1.właśnie zmieniam ustawienia dostaw...dzięki

2. a masz może jakąś podpowiedź co do ustawienia ilości przesyłek, skąd mam wiedzieć ile zmieści się w kartonie skoro tj. dropshipping,

3. co będzie gdy ustwię więcej niż wejdzie do kartonu

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jestdobrzeRT Nikt nie będzie w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie, ponieważ my również nie wiemy ile produktów zmieści się w kartonie - wszystko zależy od asortymentu z Twoich ofert. 

Żeby nadać dwie paczki przejdź Managera Przesyłek i wybierz Allegro --> Import Allegro InPost i zaznacz "Wygenerowane". Następnie kliknij "szukaj", zaznacz zamówienie i wybierz sposób nadania. 

O cennikach dostaw przeczytasz tutaj: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/cennik-dostawy/cenniki-dostawy-tworzenie-edycja-i-podmian... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów