anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ustawić odbiór osobisty?

NTM_AKCESORIA
#8 Zapaleniec#

WITAM. W OPCJACH DOSTAWY NA WSZYSTKICH AUKCJACH MAM RÓWNIEŻ DOSTĘPNY ODBIÓR OSOBISTY U SPRZEDAWCY. LECZ GDY KLIENT DODA DO KOSZYKA JAKIKOLWIEK PRODUKT TA OPCJA SIĘ NIE POJAWIA. 

WIE KTOŚ CO MOŻE BYĆ PRZYCZYNĄ ?

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@NTM_AKCESORIA Wyłącz Caps Lock, bo się źle czyta. Zaraz sprawdzę czy rzeczywiście tak jest.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@NTM_AKCESORIA Rzeczywiście jest jak piszesz. Nie da się wybrać odbioru osobistego. Czy Ty to aby dobrze ustawiłeś?

Ula

Ula
oznacz moderatorów

NTM_AKCESORIA
#8 Zapaleniec#

Tak, w cenniku jest zaznaczone odbiór osobisty. Dwa pierwsze zamówienia spokojnie weszły na odbiór osobisty, lecz następni klienci zgłaszali mi problem i nie wiem jak go rozwiązać.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@NTM_AKCESORIA To, że wybrać odbiór osobisty jest wyjątkowo trudno. Trzeba klikną pokaż wszystkie punkty na mapie, potem na tej mapie na górze po prawej zaznaczyć "odbiór osobisty", następnie oddalić mapę i znaleźć ten punkt, potem przybliżyć mapę i go zaznaczyć. Mało który kupujący sobie z tym radzi.

Musisz pamiętać też o tym, aby w odpowiedniej zakładce podać adres odbioru osobistego - bez tego klient nie wybierze.

oznacz moderatorów

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Dobre.... Skuteczne utrudnienie.

Dodałbym jeszcze jedno - bezpośrednia zapłata na konto sprzedającego. Od chwili zlikwidowania zakładki "Sprzedane" w MS - nikt mi nie wpłacił bezpośrednio na konto. A chętni są.

Owszem wpłacają, ci co mieli problem z płatnością przez Allegro finanse. Problem w tym, że ich przesyłek nie ma w systemach przewoźników i ze swojej kieszeni dopłacam do kosztów wysyłki.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@AGD-SERVICE "Problem w tym, że ich przesyłek nie ma w systemach przewoźników i ze swojej kieszeni dopłacam do kosztów wysyłki."

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/od-27-sierpnia-nadasz-przesylke-tylko-dla-oplaconego-zamowienia...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów