anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ustawić zdjęcie z katalogu produktów allegro jako pierwsze zdjęcie?

spider_kruk
#7 Wielbiciel#

Witam

Jest to mój pierwszy temat tak więc jeśli coś robię nie tak z góry przepraszam.

Chciałbym się dowiedzieć jak wystawiając ogłoszenie na allegro i przypisując je do katalogu produktów skorzystać ze zdjęcia z tego katalogu tak by było ono pierwszy zdjęciem i miniaturą w moim ogłoszeniu (pozostałe zdjęcia dorzucę swoje). wystawiając ogłoszenie na allegro przypisuje je do katalogu produktów ale uzupełniają mi się tylko parametry a nie mogę znaleźć opcji by pierwsze zdjęcie się też dodało. 

W opisie zalet z korzystania z katalogu produktów allegro znalazłem informacje że jest to możliwe:

"Łatwiej wystawisz ofertę – jeśli podasz kod EAN, Markę czy Model, pobierzesz z Katalogu komplet danych o produkcie. Nie musisz samodzielnie robić profesjonalnych zdjęć ani tworzyć opisów. Wystarczy, że określisz swoje warunki sprzedaży oraz opcje dostawy."

Ale instrukcji jak to zrobić już nie dodano 😞

Z góry dziękuje za pomoc

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@spider_kruk, przepraszam Cię za czas oczekiwania na odpowiedź. Jeśli wystawisz ofertę przez API i  i w polu product.images nie przekażesz pustej tablicy, do oferty zaciągną się wszystkie zdjęcia dodane do danego produktu. Pierwsze zdjęcie będzie miniaturą. Zachęcam Cię do zapoznania się z tym artykułem.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów