anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak uznać zwrot towaru ?

Handel-Dudek
#8 Zapaleniec#

Klientka zakupiła u mnie 2znicze zwróciła je bez podania przyczyny , nicze dotarły do mnie kurierem były źle zabezpieczone w środku tylko ścinkami gazet a nie folia babelkowa tak jak ja wysyłam , jeden ze zniczy jest uszkodzony złamał się tylko w środku pudełka nie ma części tych złamanych co powinny być . Klienta mówi że wkładała całe znicze ale to nie możliwe że nie ma tych części złamanych w środku pudełka . Jak mam jej uznać zwrot , czy za uszkodzony towar potrącić koszt znicza jaki ja ponosze i koszt dostawy ? Proszę o pomoc 😁

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Masz prawo potrącić jak zwrot jest uszkodzony niekompletny i obniżył twardość towaru, wg prawa i w myśl faktycznej wartości towaru, pamiętaj że jest to słowo przeciw słowu i kupujący możesz wystawić komentarz, dyskusja itd. >musisz rozważyć co jest ważniejsze.

oznacz moderatorów

Client:107370536
#12 Orędownik#

"Masz prawo potrącić jak zwrot jest uszkodzony niekompletny i obniżył twardość towaru"

@LEW433 

Czy ty naprawdę uważasz, że zwrot może obniżyć twardość towaru, czy po prostu generujesz swoje posty z losowych słów?

"kupujący możesz wystawić komentarz, dyskusja itd."

Nie czujesz jakiegoś dyskomfortu przy pisaniu takich "zdań"? Wiesz, że inni muszą to potem czytać?

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Handel-Dudek Zrobiłeś zdjęcia po otwarciu? że nie ma części? Co możesz? Oddać 100% za jeden znicz i potrącić za uszkodzenie drugiego. Jak to dobrze uargumentujesz allegro się nie przyczepi, ale negatywa pewnie nie unikniesz. Być może trzeba będzie to "przełknąć" aby nie dostać nega ( zaważy na twoich statystykach), grzecznie przeprosić, wysłać cała kwotę i zablokować Panią jaka kupującą. Twoja decyzja biznesowa.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów