anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak uzyskać zwrot prowizji jeśli oddałem już Kupującemu środki?

MAMY ROZWIĄZANIE!
erridusss
#7 Wielbiciel#

Kilka dni temu sprzedałem przedmiot, którego nie mam już w asortymencie. Nie mam też środków na Allegro Finanse by zwrócić koszty kupującemu. 

Dostałem od Allegro wiadomość takiej treści:

Niestety, zwrot pieniędzy przez Allegro Finanse nie jest możliwy. W tej sytuacji proszę, by kupujący podał w dyskusji dane do przelewu. Sprzedającego proszę o przedstawienie potwierdzenia zwrotu pieniędzy, wykonanego bezpośrednio na rachunek podany przez klienta.

Zrobiłem wczoraj przelew. Problem polega na tym, gdzie przedstawić potwierdzenie i co zrobić żebym nie musiał płacić za to prowizji. W formularzu od odwołania prowizji nie można wkleić żadnego załącznika. Jest jakiś e-mail gdzie mogę przedstawić potwierdzenie zwrotu wpłaty?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 To nie jest AL, to jest ZA. 

oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

Po wypełnieniu wniosku o zwrot prowizji wniosek zostanie rozpatrzony odmownie.Wtedy masz możliwość złożenia odwołania.W formularzu odwołania masz możliwość dołączenia załączników.Tam możesz dodać potwierdzenie dokonania przelewu.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@erridusss Wyślij odwołanie od nieprzyznanego zwrotu; https://allegro.pl/pomoc/odwolanie-od-decyzji-o-rabacie-transakcyjnym a gdy otrzymasz odpowiedź, odpowiedz na otrzymaną wiadomość. Wtedy już potwierdzenie przelewu zwrotnego będziesz mógł dodać i Allegro Ci prowizję cofnie. 

oznacz moderatorów