anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak włączyć allegro smart dla sprzedającego?

zeszigosia
#8 Zapaleniec#

jak włączyć allegro smart dla sprzedającego? Zobaczcie na moje aukcje i doradzcie.😁

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

@zeszigosia Brak warunków zwrotów.

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#
 
______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Proszę:  https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/kategoria/allegro-smart

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

zeszigosia
#8 Zapaleniec#

Czy wystarczy ,że zmienię warunki dostawy w jednym zamówieniu czy muszę we wszystkich zamówieniach  zmienić tą opcję ? 

oznacz moderatorów

zeszigosia
#8 Zapaleniec#

W sumie zmieniłam we wszystkich moich zamówieniach warunki zwrotów i nie wiem co dalej. Usługa smart nie aktywna.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@zeszigosia  Sprawdź jeszcze czy zaznaczyłaś Allegro paczkomaty w cenniku bo tylko te działają ze Smartem.

Wprowadzasz numery nadania do swoich zamówień ?

Sprawdź tutaj : https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/jakosc-sprzedazy  ile masz numerów przesyłek uzupełnionych w terminie. Musi być 50 %

_____________
Kama
oznacz moderatorów

zeszigosia
#8 Zapaleniec#

Mam 40 procent wszystkie paczki wysyłane w tym samym dniu bądź następnym z wyjątkiem jednej (problemy na granicy związane z covid) . loguję sie poprzez inpost i na niego ściągam wszelkie dane z allegro. nie wiem czy kupujący widzi numer przesyłki 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@zeszigosia No i wiemy już dlaczego Smart nie działa 😊  Wprowadzaj wszystkie numery nadania w zadeklarowanym czasie i jak podskoczy do 50 % to smart się sam pojawi . Czasem Inpost ma awarię i trzeba numer wklepać ręcznie, po prostu zaglądaj i pilnuj.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

@zeszigosia A być może dlatego, że nie masz spełnionego:

Pierwszy warunek:

  • Udostępnij przynajmniej dwie metody z różnych grup metod dostawy w cenie nie wyższej, niż te podane w tabeli

Automaty do paczek: Allegro Paczkomaty InPost

 

oznacz moderatorów