anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak włączyć powiadomienia push na smartfon o sprzedaży lub wpłacie kupującego ?

Wedkarz_112
#8 Zapaleniec#

Witam, przeszukałem kilka tematów, ale nie znalazłem odpowiedzi. Jak w temacie, w jaki sposób mogę włączyć powiadomienia na telefon o sprzedaży przedmiotu na Zwykłym Allegro? Ostatnio przeniosłem się z Allegro Lokalnie, gdzie powiadomienia zawsze przychodziły. 3 lata temu, gdy działałem tutaj wszystko się zgadzało. Dowiedziałem się, że aplikacja Sprzedaż nie istnieje. W zakładce zgody na powiadomienia mam tylko opcję Dla kupującego, brak jest zakładki dla Sprzedającego. Proszę o rozwiązanie mojego problemu, pozdrawiam. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

annas14-firma
#16 Inspirator#

@Wedkarz_112 Czy o to ci chodzi:

annas14firma_0-1637626723162.png

 

oznacz moderatorów

Wedkarz_112
#8 Zapaleniec#

Tak to jest ta zakładka, mam zaznaczone powiadomienia, mimo to nie otrzymuje powiadomień na telefon. Kusz ręcznie wchodzić na stronę kilka razy dziennie.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Wedkarz_112 W telefonie? IOS czy Android?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Wedkarz_112
#8 Zapaleniec#

Android, Pie 9.0, Xperia XZ1

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Wedkarz_112 czy zaktualizowałeś aplikację? To może pomóc. Czy powiadomienia e-mailowe o sprzedaży przychodzą na Twoją skrzynkę poprawnie? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Damian118
#1 Nowicjusz#

Witam, otrzymuję powiadomienia o sprzedaży przedmiotów tylko na e-maila. Pytanie dlaczego aplikacja allegro nie wysyła powiadomien PUSH? Nadmienię tylko, że w ustawieniach zaznaczone check boxy wszystkie 3 (e-mail, allegro, allegro lokalnie)

2 pytanie: czy dzwiek powiadomien push informujący o sprzedaży (brzmiący jak otwieranie się starej kasy fiskalnej powróci?)

oznacz moderatorów

Wedkarz_112
#8 Zapaleniec#

Z tego, co wywnioskowałem, to jest to specjalnie zrobione, aby nabijać kasę firmom-stronom do obsługi API na Allegro i wtedy wyświetlają się powiadomienia przez SMS lub z aplikacji. Nie ma innej opcji bezpłatnej niż email i wchodzenie w Zamówienia

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

A szkoda. Na Allegro wchodzę 10 razy dziennie, aby sprawdzić, czy coś sprzedałam. Powiadomienia push byłyby wygodną opcją, ale na Allegro to nie działa.

oznacz moderatorów