anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wpłacić środki na pay aby zwrócić kupującemu.

hir81
#7 Wielbiciel#

Jak wpłacić środki na pay aby zwrócić kupującemu. Kupujący zapłaci długo po terminie. Została mi zwrócona prowizja przedmiot sprzedałem w innym źródle. Po długim terminie kupujący wpłacił za przedmiot którego już nie ma a mi została policzona prowizja. Nie wiem jak wpłacić środki na pay aby zrobić zwrot

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

konto zamknięte
Nie dotyczy

@hir81 nie ma takiej możliwości, musisz poprosić kupującego o numer konta i przelać z własnego rachunku bankowego.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@hir81 Nie zasilisz własnego PayU, musisz oddać pieniądze zwykłym przelewem. To nie jest zabronione. O zwrot prowizji nie musisz się już martwić, ponieważ zwrot już otrzymałeś. Poinformuj tylko kupującego, że on nie dotrzymał warunków umowy i nie zapłacił w ciągu 7 dni, dlatego zwrócisz wpłatę.

oznacz moderatorów

hir81
#7 Wielbiciel#

Allegro zwróciło mi prowizję. kupujacy wpłacił i allegro ponownie naliczyło prowizje, a przedmiotu juz nie ma 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@hir81 Allegro niewłaściwie naliczyło prowizję, zwłaszcza że już raz Ci ją zwrócono. Jeśli kupujący zapłacił po 7 dniach, miałeś prawo taką wpłatę odrzucić. Wystąp ponownie o zwrot prowizji, a jeżeli nie masz już takiej możliwości lub Allegro odmówi zwrotu, złóż odwołanie tu; https://allegro.pl/pomoc/odwolanie-od-decyzji-o-rabacie-transakcyjnym. Dołącz potwierdzenie zwrotu wpłaty.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@hir81 nie da się, ale możesz poczekać jak coś sprzedasz to się zasili i wtedy oddasz 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

hir81
#7 Wielbiciel#

w tym problem ze nie mam zamiaru nic sprzedawac

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@hir81 zwróć pieniądze zwykłym przelewem i wystąp o zwrot prowizji, załącz potwierdzenie przelewu, w tytule przelewu wpisz numer zamówienia. Jak Allegro odrzuci wniosek, to złóż odwołanie i tak do skutku. 🙂

oznacz moderatorów