anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wpisać warunki zwrotów?

nikl
#14 Krzewiciel#

Allegro zachęca: "Warunki zwrotów: Dodaj najważniejsze informacje o prawie odstąpienia od umowy, np. w jaki sposób są obsługiwane zwroty.". Obok przycisk [Dodaj Warunki Zwrotu].

OK, Klikam przycisk , a tam nie ma gdzie wpisać warunków zwrotu. Tylko czas i adres. A gdzie pole do wpisania tych informacji, warunków i sposobów?

Zgłosiłem błąd i Konsultantka Allegro dała zgodę na wpisanie warunków w treści oferty. OK, zrobiłem, minęło 5 minut, a tu nagle oferta skasowana, upomnienie, odebranie 40 punktów za jakość.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nikl dodasz je w tej zakładce 🙂 Kliknij proszę "ZAKTUALIZUJ" wówczas będziesz mógł dodać konkretne warunki zwrotów. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

nikl
#14 Krzewiciel#

Dzięki, ale w tej zakładce nie ma przycisku "ZAKTUALIZUJ". Jest przycisk "Zmień", ale po jego naciśnięciu nie ma w formularzu pola do wprowadzania jakichkolwiek warunków, informacji, zasad. Tylko ilość dni i adres.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nikl nie ma tam dodatkowych informacji do zaznaczenia? 
Tak jak na poniższym zrzucie:

la_nika_0-1675799544061.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

nikl
#14 Krzewiciel#

Do zaznaczenia jest, ale do wpisania szczegółów i zasad nie ma żadnego pola. Ekran wcześniej sami zachęcacie, że trzeba wpisać informacje o prawie odstąpienia i podajecie przykłady: "np. w jaki sposób są obsługiwane zwroty.". Tymczasem nie ma gdzie tych ważnych informacji przekazać. Tylko suchy adres, a co ze sposobami zwrotów i innymi ważnymi informacjami?

Za zgodą Konsultanta dałem te informacje w opisie, a Wy usunęliście ofertę z upomnieniem i odebraniem punktów! Utrudnianie informowania Konsumentów o ich prawach jest niedopuszczalne. Możecie dostać milionowe kary, jeśli ktoś to zgłosi.

Uważam, że trzeba szczegółowo opisać, jak sami zalecacie, sposób zwrotów, sposób pakowania, informacje o kompletności przesyłki, zakres korzystania z przedmiotu do momentu zwrotu, co stanie się jeśli ktoś zwraca przedmiot uszkodzony, lub używany w stopniu wykraczającym poza zakres potrzebny to stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania, jak się stosuje te przepisy przy konkretnym przedmiocie, jakie są możliwości i zasady zwrotu w terminach do 14 dni i do 30 dni, jeśli dajemy dłuższy termin itd. To są właśnie warunki zwrotów. Nie możecie zabronić ich podawania Konsumentom.

oznacz moderatorów