anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak wyłączyć powiadomienie o sprzedaży

rafal718
#8 Zapaleniec#

"Allegro Finanse - kupujący xxxxx wybrał sposób zapłaty..." w jaki sposób wyłączyć to powiadomienie aby nie zaśmiecało skrzynki? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Client:44052296
#21 Demiurg#

@rafal718 w powiadomieniach w dziale dla sprzedającego Gdy sprzedasz produkt

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

rafal718
#8 Zapaleniec#

dzięki za szybką reakcję, wyłączyłem wczoraj opcje emaila ale nadal powiadomienia przychodzą. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@rafal718 powiadomienia na temat wpłat od kupujących możesz wyłączyć  w zakładce Ustawienia wypłat. W części "Dane i ustawienia wypłat dla rachunku PayU i Przelewy24", kliknij prosze "zmień" i odznacz w części powiadomienia e-mail: "e-mail o wpłacie od kupującego". 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

rafal718
#8 Zapaleniec#

tak, zgadza się - tam już odznaczyłem i nie dostaje powiadomień o wpłacie od kupujących. chodzi mi o maila, że kupujący wybrał sposób dostawy "Allegro Finanse - kupujący xxxxx wybrał sposób zapłaty..."

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@rafal718 ok, sprawdziłam to i tego powiadomienia nie da się wyłączyć, jesteśmy prawnie zobligowani do wysłania takich powiadomień. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

rafal718
#8 Zapaleniec#

ok, rozumiem a co z powiadomieniami typu "przyznaliśmy automatyczny zwrot prowizji", "Przyznaliśmy zwrot prozwizji" - wystarczyło by dla mnie samo powiadomienie o Nie przyznaliśmy zwrotu - jest ich mniej i coś z nimi się robi a te o przyznaniu i automatycznym przyznaniu tylko zaśmiecają - da sie je wyłączyć? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@rafal718 tego również nie można wyłączyć, wszystkie powiadomienia, którymi możesz zarządzać  (poza tymi dotyczącymi wpłat i wypłat z Ustawień wypłaty) zobaczysz w tej zakładce

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ADM_media
#11 Animator#

Jak widzisz allegro jak zwykle nie potrafi nic poprawnie zrobić, tak samo z mailem "wypłata środków", Ale jest na to sposób jak masz ogarniętą skrzynkę na swoim serwerze lub wykupionym serwerze, ustawiasz w filtrach skrzynki pocztowe "jeśli nazwa tematu ma 'wybrał sposób zapłaty' to usuń z serwera" Wtedy automatycznie Twój serwer pocztowy będzie usuwał te wiadomości.

oznacz moderatorów