anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wygenerować etykietę Allegro DPD (w dropshippingu)?

jestdobrzeRT
#8 Zapaleniec#

Mam zamówienie na 2 przesyłki Allegro DPD, chodzi o dropshipping...Pytam, bo na podobny temat jest tylko ogólna odpowiedź, która nic mi nie mówi i w niczym nie pomaga.

Edytuję zamówienie, ustawiam dane przesyłki, określam gabaryt, daję podsumowanie a tu mam opcję bez podjazdu kuriera - a problem jest w tym, że podany jest mój adres do podjazdu kuriera a nie adres hurtowni, z której ma odebrać towar. Są jeszcze określenia czasu na 31.12  i następne od 03 stycznia (terminy, co do kórych nie wiem, w jakim czasie mogą być zrealizowane)

Nie wiem, co mam zrobić,

1. aby wydrukować etykietę Allegro DPD

2. gdzie ustawić podjazd kuriera na adres hurtowni a nie do mnie

3. Jaki bezpieczny termin ustawić, skoro nawet nie wiem, kiedy kurier podjedzie

Będę wdzięczny za pomoc.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jestdobrzeRT czy nadajesz przesyłki korzystając z Wysyłam z Allegro?  Polecam Ci skorzystać z tego narzędzia. Aby nadać przesyłkę, wejdź w Zamówienia w Wysyłam z Allegro i znajdź to zamówienie, dla którego chcesz nadać przesyłki i kliknij Dodaj przesyłkę.
Na stronie formularza nadania, w sekcji Przesyłka uzupełnij dane pierwszej przesyłki, a następnie wybierz Dodaj kolejną paczkę i powtórz czynność dla drugiej przesyłki.
Kliknij Podsumowanie na samym dole strony i wybierz godzinę, w której możesz przekazać przesyłki kurierowi, wybierz opcję Bez podjazdu kuriera lub kliknij Zamów jeśli nadajesz przesyłki w punkcie.
W zakładce Książka adresowa możesz dodać adresy, z których korzystasz zamawiając kuriera, możesz tam dodać adres hurtowni. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jestdobrzeRT
#8 Zapaleniec#

 problem w tym, że mam dodaną tę hurtownię nawet ustawiłem ją jako domyślnego nadawcę i przy podsumowaniu nic się nie zmienia, nadal kieruje kuriera do mnie a nie do hurtowni

oznacz moderatorów

jestdobrzeRT
#8 Zapaleniec#

i dalej potrzebuję wygenerować etykietę a nie wiem jak to zrobić, bo nigdzie nie mam nawet takiej opcji

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jestdobrzeRT bardzo przepraszam, że tak długo czekasz! 
Czy mogę poprosić Cię o podesłanie zrzutu ekranu z procesu generowania etykiet? W teorii adres, kóry podałeś w książce adresowej powininen wskoczyć domyślnie. Kiedy to zobaczymy będzie łatwiej stwierdzić gdzie jest błąd. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów