anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wygenerować etykiete w manager paczek inpost

maka97
#8 Zapaleniec#

Jak wygeneruje etykiete w menager paczek inpost?   mam kilkanascie przesyłek z opcja smart i nie mam zielonego pojecia co zrobic z tą etykietą... 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@maka97 zakładasz konto w Managerze, uzupełniasz, łączysz z allegro, importujesz, drukujesz i nadajesz.

Jak masz umowę to nie musisz robić przedpłaty, jak nie masz to trzeba doładować mimo że masz za 0 zł smarta 🙂

Szczegółową instrukcję nadawania przesyłek z Managera Paczek znajdziesz w tym poradniku.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

maka97
#8 Zapaleniec#

Wlasnie mam już wszystko polączone, czyli musze zrobic przeplate zgodnie z wymiarami wszystkich paczek? I wtedy oni nie pobiorą mi tych pieniędzy? I normalnie wygemeruje etykietę? Bo ja wlasnie nie doladowalem konta, i nie moge wygenerowac etykiety tylko caly czas wyskakuje mi szczegóły trnaskacji bez kodu kreskowego ... 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@maka97  

Za każdy wymiar cena jest taka sama na Allegro.

Zrób Import z Allegro i zobaczysz wszystkie opłacone przesyłki paczkomatowe. Zaznacz te które chcesz wygenerować. Zaptaszkuj Regulamin, zaznacz sposób nadania np w paczkomacie. Kliknij Przygotuj, następnie kliknij belkę w komunikacie który wyskoczy, zaptaszkuj znów przesyłki i na dole zielona belka OPŁAĆ. Wyskoczą etykiety do wydrukowania i oczywiście wydrukuj 🤣 Naklej na paczkę

Taadamm 😂

 

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów