anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyliczyć koszt wysyłki

MAMY ROZWIĄZANIE!
aga_n26
#7 Wielbiciel#

Nigdy nic nie sprzedawałam przez allegro, teraz chce sprzedać Lustro. Wcześniej jak wysyłałam takie samo kurierem po podaniu wymiarów i oznaczeniu że jest to szkło zapłaciłam 72zl. 

A jak mam obliczyć koszt dostawy grubym chciała sprzedać przez allegro? Czy zawsze kupujący opłaca przesyłkę? Nie chcę sytuacji że wstawię lustro za 100zl a sama będę musiała opłacić wysyłkę za ponad 70zl. Z góry dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#

To w dostawie musisz napisać że 70zł. https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-oferty-przez-formularz/jak-wystawic-przedmiot...

na dole masz Allegro lokalne.

oznacz moderatorów
aga_n26
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za pomoc 🙂 myślałam że jak na Allegro to za droga wysyłka i dlatego też wolałam dopytać 🙂 dziękuję

oznacz moderatorów
Skill_Player
#14 Krzewiciel#

Wysyłka lustra musi kosztować, zapewne spory wymiar jak i paczka z jakimś oznaczeniem "uwaga szkło".

Osobiście nie bawił bym się w sprzedaż z wysyłką ponieważ jest to ryzykowny towar aby go ewentualnie sprzedać i wysłać. Polecam tylko z odbiorem osobistym, zapewne sporo mniejsze zainteresowanie będzie ale za to pewność, że w transporcie nie uszkodzą. Bo jak by uszkodzili to i za wysyłkę klientowi będzie trzeba oddać.

oznacz moderatorów