anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wypłacić pieniądze?

46075071
#7 Wielbiciel#

Konto alegro założone na moją mamę a dane do przelewu bankowego na mnie teraz nie mogę zrobić przelewu z pau ze sprzedaży na swoje konto bankowe ponieważ dane właściciela konta allegro są inne niż dane właściciela konta bankowego

Nie mogę też zmienić danych bankowe na allegro na mamę ponieważ ona nie ma możliwości opłaty weryfikacji ponieważ nie ma konta bankowego i co teraz 

Konto tylko jest na nią założone ja cały czas nim opętuje i wcześniej robiłam zakupy mama z kontem Allegro nie ma nic wspólnego 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz założyć własne konto Allegro albo możesz wypłacić przelewem raz w miesiącu do 800zł, inaczej się nie da i nic nie zrobisz. Dane konta Allegro i konta bankowego muszą być takie same.😐

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@46075071 przykro mi, ale w tej sytuacji weryfikacja się nie uda. Dane właściciela konta Allegro muszą być takie same jak dane konta bankowego, z którego wysyłany jest przelew weryfikacyjny. 
W tej sytuacji pozostaje skorzystać z rady @LEW433 na przyszłość: założyć własne konto na Allegro i na nim aktywować wypłaty, a w tej sytuacji aktywować wypłaty przekazem pocztowym

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów