anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wypełnić przelew weryfikacyjny allegro? Imię i nazwisko

MAMY ROZWIĄZANIE!
Adrian9911KL
#8 Zapaleniec#

Chcę odebrać swoje pieniądze z konta allegro za sprzedane przedmioty. Muszę aktywować wypłaty, czyli muszę zrobić przelew na kwotę 1.01zł i mam podane nr rachunku na który mam zrobić przelew, ale  żeby zrobić przelew bankowy muszę mieć imię i nazwisko a tego allegro nie podaje, a z pustym polem imię i nazwisko odbiorcy nie mogę zrobić przelewu, ponieważ muszę uzupełnić te pola. Co mam tam wpisać? 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Adrian9911KL
#8 Zapaleniec#

Żeby aktywować wypłaty muszę zrobić przelew weryfikacyjny, mam podany nr rachunku, dokładny tytuł przelewu. Przelew musze zrobić ręcznie, a więc ręcznie wypełniam na stronie banku nr rachunku nr domu, kod pocztowy, tytuł przelewu, ale żeby zrobić przelew uzupełnić pole imię i nazwisko, a w danych do przelewu nie ma podanego imienia i nazwiska.  

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Adrian9911KL Przelewu weryfikacyjnego nie wykonujedsz na rachunek konkretnej osoby, żeby podawać jej dane. Musisz zrobić przelew do operatora - PayU i Przelewy24 (dwie osobne wpłaty weryfikacyjne).

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Adrian9911KL
#8 Zapaleniec#

 Czekamy na Twój przelew (1,01 zł). Jeśli jesteś właścicielem poniższego rachunku, a nie zrobiłeś przelewu, ''przejdź do banku'' lub ''pobierz dane do przelewu''. Klikam w przejdź do banku to nie przenosi mnie do wybrania banku, tylko pokazuje mi dane do przelewu i muszę sam logować się do banku i ręcznie wpisywać nr rachunku, tytuł przelewu kwotę, i muszę wpisać imię i nazwisko a w danych do przelewu nie ma imienia i nazwiska. Co wpisać w pole imię i nazwisko? 

Zrobiłem weryfikacje na przelewy24 i tam było można wybrać swój bank i od razu zrobić przelew bo było automatycznie wypełnione po zalogowaniu, ale żeby robić wypłatę przez przelewy24 muszę aktywować najpierw wypłaty PayU

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Adrian9911KL Odbiorcą przelewu jest PayU S. A. - ta nazwa powinna się znaleźć w danych.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Adrian9911KL
#8 Zapaleniec#

Czyli w polach Imię lub Nazwa i  Nazwisko lub Nazwa cd. mam wpisać PayU S. A.

oznacz moderatorów
Adrian9911KL
#8 Zapaleniec#

czyli to ma tak wygldac przeleew all.jpg

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Adrian9911KL Tak. 

Dodatkowo dopytam - czy nie widzisz tych danych - PayU S.A. ul. Grunwaldzka 186, 60-166 Poznań - przy rachunku, na który masz wykonać przelew weryfikacyjny?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Adrian9911KL
#8 Zapaleniec#

widzę, tak tylko dałem screena bo resztę wiem jak wypełnić 

oznacz moderatorów