anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wysłać prośbe o wystawienie oceny do kupującego ?

lakiluna1
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@lakiluna1  a co chcesz negatywa za natręctwo 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

lakiluna1
#7 Wielbiciel#

Yy , moi kupujący w ogóle nie chcą dawać ocen , na 10 przedmiotów mam jedna 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@lakiluna1  jak zaczniesz spamować to dostaniesz 2 negatywy a 8 Cię oleje 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Ahoj-Serwis
#10 Popularyzator#

Podziękowanie za zakup oraz prośbę o wystawienie oceny wkładaj do paczki z zakupionym towarem. Może to być ładna wizytówka zamówiona w profesjonalnej drukarni, ale moim zdaniem wystarczy też taka zwykła wiadomość wydrukowana na swojej drukarce. 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Ahoj-Serwis  No nie wiem. Nie dalej jak wczoraj była tu historyjka z taką prośbą o komentarz w paczce 😊

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/czy-mog%C4%99-poprosi%C4%87-kupu...

_____________
Kama
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg  @lakiluna1 Była i były różne odpowiedzi, jednych się podoba innym nie. Allegro przypomina kupującym o wystawieniu opinii.

oznacz moderatorów

Ahoj-Serwis
#10 Popularyzator#

Ale to była prośba o 5 gwiazdek a nie o ocenę. To jest kolosalna różnica. Kupujący może nie wiedzieć, że oceny są ważne dla sprzedających, a taka karteczka informuje go, że są ważne.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Gwiazdki to "ocena "Screenshot_2020-11-10 Allegro pl - Więcej niż aukcje Najlepsze oferty na największej platformie handlowej .png

oznacz moderatorów

Ahoj-Serwis
#10 Popularyzator#

Ale to była prośba o konkretną ocenę, a nie o ocenę. Dla mnie jest to spora różnica. Co innego jak ktoś poprosi o wystawienie pozytywnej opinii, a co innej jak poprosi o wystawienie opinii. Przed tym pierwszym czułbym opór i nie wystawiłbym, a przed tym drugi dlaczego nie? Takie jest moje zdanie, sposób w jaki spostrzegam świat. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Ahoj-Serwis  Mi taka prośba nie przeszkadza. Kupujący są różni i mogą reagować na taką prośbę"emocjonalnie".

oznacz moderatorów

Ahoj-Serwis
#10 Popularyzator#

Niektórzy klienci są bardzo mroczni, ale całe szczęście większość ludzi jest niesamowicie w porządku. W większości wypadku można się dogadać czy wytłumaczyć. Całe szczęście człowiek człowiekowi - poza nielicznymi przypadkami - pozostaje człowiekiem. A takie surowe ocenianie za byle, co to nic innego, jak nauka, a może jedynie emocje wyniesione z domu. Szkoda, ale nie ma szans być na Allegro bez minusów. 

oznacz moderatorów