anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wysłać przesyłkę do aukcji WOŚP zgodnie z cennikiem Dostawa aukcja WOŚP?

MAMY ROZWIĄZANIE!
alga0987
#8 Zapaleniec#

Wystawiłam przedmioty na aukcje WOŚP i wybrałam cennik "Dostawa aukcja WOŚP", w którym jest: Paczkomaty InPost 11.99 lub odbiór osobisty.

Po zakończonej aukcji kiedy wybieram "Zamówienia" i "Nadaj przesyłkę", to przenosi mnie do mnie do okna logowania do Inpost. Zalogowałam się i udało mi się nawet zintegrować konta Inpost i Allegro. Inpost potrafi pobrać informacje o zamówionych przesyłkach z Allegro, ale ceny przesyłek liczy wg swojego cennika czyli np. przy gabarycie B - 18,99.

W jaki sposób wygenerować etykiety żebym nie musiała dopłacać do kosztów dostawy?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@alga0987 Cześć. 🙂 Cennik, który udostępniłaś, jest niepoprawny. Maksymalne ceny, jakie możesz ustawić w cennikach, żeby nadać paczkę na naszej umowie z InPost to: 

  • 10,95 zł dla płatności z góry
  • 15,39 zł dla płatności za pobraniem.

Tutaj znajdziesz więcej informacji: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-paczkomaty-inpost-informacje-dla-sprzedajacych-dyBd14MX... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
alga0987
#8 Zapaleniec#

@ko_alka Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Rzadko wystawiam coś na Allegro i trochę nie radziłam sobie z cennikami. Zmieniłam i teraz mam taki:

alga0987_0-1706446964673.png

Czy teraz już będę mogła wysłać bezpośrednio z Allegro i w tych cenach?  Czy to, że pozostawiłam możliwość odbioru osobistego nie przeszkadza?

Z góry dziękuję za odpowiedź 🙂

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@alga0987 Bezpośrednio na stronie Allegro nie, ale zrobisz w narzędziu Manager Przesyłek InPost po przeprowadzeniu integracji z Allegro. Tutaj znajdziesz instrukcję. Pamiętaj, by przed przeprowadzeniem weryfikacji wyłączyć blokadę wyskakujących okienek w ustawieniach przeglądarki - uniemożliwia ona dokończenie integracji. 
Opcja odbioru osobistego w tym nie przeszkadza. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
alga0987
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi Serdecznie dziękuję 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jedna aukcja i cała procedura, potrzebne Ci to?

oznacz moderatorów
alga0987
#8 Zapaleniec#

@LEW433 Aukcji jest kilka, a wiedza pozostanie również na później 🙂

oznacz moderatorów
adachr
#1 Nowicjusz#

to dlaczego allegro sugeruje niepoprawny cennik. czy można wyslac przedmiot wylicytowany na WOSP i z oplaconą przesylka wg. cennika allegro, czy też trzeba dopłacac ?

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@adachr nie sugerujemy niepoprawnego cennika. Gdy wejdziesz w Ustawienia dostawy i stworzysz nowy cennik, to dla metod dostawy InPost masz podane prawidłowe koszta dostawy dla zamówień płatnych z góry oraz przy odbiorze:
 

la_nika_0-1706520984787.png

Nie trzeba niczego dopłacać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów