anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wystawić mieszkanie na Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
uzytkownik5000
#1 Nowicjusz#

 witam, wiem jak wystawić ogłoszenie o mieszkaniu na sprzedaż. nie widzę kategorii "nieruchomości" przy wyborze kategorii w której ma być ogłoszenie. proszę o pomoc i z góry dziękuję.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
uzytkownik5000
#1 Nowicjusz#

przepraszam - miało być nie wiem

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Klikasz "wystaw przedmiot", na następnej stronie po prawej na dole zaznaczasz "możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz", jesteś wtedy przeniesiony za zwykłe Allegro i tam już znajdziesz kategorię "nieruchomości".

oznacz moderatorów
uzytkownik5000
#1 Nowicjusz#

Dziękuję!!!!!!!!!

oznacz moderatorów
Client:95685362
#1 Nowicjusz#

Hej, podbijam wątek, bo mam pytanie, udało Ci się sprzedać mieszkanie za pośrednictwem allegro? Myślałam o skorzystaniu z usługi [edycja] ale właśnie odkryłam, że tutaj jest ta opcja. Już wszystko można sprzedać przez allegro, niesamowite. xD Tak że jak Ci poszło? 🙂

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

Fajne SEO, takie nie za trudne do przeoczenia.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Client:90258338
#7 Wielbiciel#

Jak kilikam wystaw przedmiot to przerzuca mnie do allegro lokalne i nie widzę tam tej opcji na dole do zaznaczenia. pewnie jestem ślepy 🤓

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@uzytkownik5000  najpierw kup na allegro 👓   😊

na pewno jest popatrz dobrze

 

oznacz moderatorów
W-Adrian-W
#7 Wielbiciel#

u mnie nie da się wystawić mieszkania klikam w opcje możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz
i każe mi wpisac jaki przedmiot chce sprzedac ale np wpisując mieszkanie pokazuje mi jedynie ksiązki o mieszkaniach itp, brak możliwości wystawienia swojego ogłoszenia

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@W-Adrian-W Bo na dole strony należy najpierw kliknąć w "KONTYNUUJ BEZ WYBIERANIA PRODUKTU" i dopiero w pojawiającym się oknie wybrać odpowiednią kategorię.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
w013
#7 Wielbiciel#

Dzięki!

oznacz moderatorów