anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wystawić ofertę na Allegro (nie na Lokalnie)?

sanek_rs
#7 Wielbiciel#

Jak mogę wystawić przedmiot na ALLEGRO, a nie na Allergo-Lokalnie ? Dlaczego została zlikwidowana opcja wystawiania przedmiotów na Allegro i od razu jestem przekierowany na Allegro-Lokalnie ???

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

A tak, na dole jest Wystaw przez dotychczasowy formularz: Screenshot_2021-02-01 Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie.png

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@sanek_rs Klikasz "wystaw przedmiot", potem zaznaczasz link "dotychczasowy formularz", pokazany na zdjęciu na dole po prawej stronie. Zostaniesz wtedy przeniesiony z wystawianiem na zwykłe Allegro;

AAAA.JPG

oznacz moderatorów

sanek_rs
#7 Wielbiciel#

Dzięki - to jest rozwiązanie ! 🙂

oznacz moderatorów

rmg-75
#8 Zapaleniec#

Dlaczego w "Sprzedaż na Allegro" nie mam opcji "Wystaw przedmiot" ???
Ta opcja jest tylko w "Sprzedaż na Allegro Lokalnie"

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@rmg-75 Na koncie zwykłym klikasz "wystaw przedmiot", a potem link "dotychczasowy formularz", wtedy wystawiasz na zwykłym Allegro.

AAAA.JPG

Z założenia konta zwykłe powinny wystawić na Lokalnie, dlatego istnieje to utrudnienie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Odp Jak wystawić przedmiot tylko na allegro (bez lokalnie).png

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Masz bana na zdjęcia. Przez długi czas było niewidoczne, teraz zostało zatwierdzone przez moderację.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

BiG-nh
#1 Nowicjusz#

Cześć. Mam taki problem, od jakiegoś czasu nie mogę wystawiać ogłoszeń na "normalnym allegro" tylko na lokalnym. Nie mam pojęcia dla czego. Mam to konto od 15 lat, zawsze sprzedawałem i nie było żadnych problemów, a od jakiegoś czasu nie mogę, tylko na allegro lokalnie.

Wie ktoś czemu tak się dzieję?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@BiG-nh Możesz na normalnym. Klikasz "wystaw przedmiot", potem zaznaczasz link "dotychczasowy formularz", pokazany na zdjęciu na dole po prawej.

AAAA.JPG

oznacz moderatorów