anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wystawić przedmiot na Allegro (nie Lokalnie)?

MAMY ROZWIĄZANIE!
shok23
#8 Zapaleniec#

Hej mam prośbę ponieważ nie rozumiem dlaczego ale kiedy próbuje wystawić przedmiot na sprzedaż poprzez allegro strona automatycznie wystawia go na jakimś allegro lokalnie który w ogóle mnie nie interesuje, chce wystawić przedmiot na zwykłym allegro. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

Gdy już Cię przeniesie na Allegro Lokalnie po kliknięciu "wystaw przedmiot" , zaznacz po prawej stronie na dole mały niebieski odnośnik "możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz" - wtedy wystawisz na normalnym Allegro.

oznacz moderatorów
Jasio_N
#8 Zapaleniec#

Hej, chyba znowu coś się zmieniło, bo jak klikam w to hasło "możesz wystawić przez dotychczasowy formularz" to wywala mnie na strone z tekstami typu "Wysprobuj nowy sposób wystawiania praoduktów w zestawie" itp. 

Nie jstem w stanie przejść dalej i wystawić niczego na zwykłym allegro, a z lokalnie mam złe doświadczenia, jakiś czas temu wystawiłam i nic nie zeszło, a jak sprzedawałam na allegro to hulało... Pomocy ;(

 

oznacz moderatorów
renaciatko
#7 Wielbiciel#

Witam żadnego odnośnika nie ma

oznacz moderatorów
nugila
#9 Pomysłodawca#

Dołączam do pytania: jak wystawić przedmiot TYLKO na Allegro z pominięciem Allegrolokalnie? Gdy próbuję wystawić automatycznie przekierowuje mnie na Allegrolokalnie.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@nugila informację jak to zrobisz znajdziesz w rozwiązaniu tego wątku, dokładnie tutaj.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów