anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wystawić przedmiot z allegro lokalnie na Allegro

Client:107384733
#7 Wielbiciel#

Kupujący chce skorzystać z Allegro Pay, więc poprosił aby wrzucił aukcję na allegro. Czy trzeba wrzucać całą aukcję od nowa? I druga sprawa - gdzie mogę wybrać formę dostawy? Nie widzę tam żadnej informacji dotyczącej jaką dostawę kupujący może wybrać.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:107384733 tak, trzeba wystawić ją na nowo i aby kupujący mógł skorzystać z Allegro Pay musisz aktywować wypłaty od operatora Przelewy24.
Aby wystawić ofertę na Allegro, a nie na Allegro Lokalnie kliknij proszę "dotychczasowy formularz":

la_nika_0-1662462139617.png

następnie wpisz produkt, który wystawiasz, wybierz odpowiedni produkt z katalogu, a cennik dostaw możesz ustalić podczas wystawiania oferty na formularzu wystawiania. Dokładnie tutaj, po kliknięciu "dodaj cennik dostawy":

la_nika_1-1662462230720.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:107384733
#7 Wielbiciel#

A czy będę mógł wygenerować etykietę do paczkomatów tak samo jak na lokalnie? I czy opłata będzie wynosić 8.99 za przesyłkę?

oznacz moderatorów

keichi
#12 Orędownik#

Będziesz mógł wygenerować etykietę do paczkomatów przez Menedżera Inpost po sparowaniu go z Twoim kontem na Allegro.

Cena będzie taka sama jak na lokalnie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:107384733 dodam jeszcze kilka słów na temat tego jak powiązać konto Allegro i konto w Managerze.  Aby to zrobić wejdź proszę tutaj, utwórz konto, następnie (upewnij się, że jesteś zalogowany na koncie Allegro, które chcesz połączyć oraz sprawdź proszę czy nie masz włączonej blokady wyskakujących okienek (pop-up)).
W Managerze przesyłek wybierz Allegro >  Import Allegro InPost. Na ekranie pojawi się przycisk "zarządzanie kontami", kliknij "dodaj nowe" określ dowolną nazwę dla konta i potwierdź klikając "powiąż". InPost przekieruje Cię na Allegro, gdzie dokończysz proces.
Na kolejnym ekranie wpisz kod autoryzacyjny (zostanie podany automatycznie) i wybierz "dalej", możliwe, że konieczne będzie ponowne zalogowanie do konta Allegro. Pojawi się komunikat "Udało się!", a gdy zamkniesz okno z kontem Allegro, powrócisz do Managera przesyłek. Kliknij tam proszę "gotowe". Powiązanie może potrwać kilka minut. W tej zakładce będziesz miał informację o wszystkich powiązanych aplikacjach. 
Tutaj znajdziesz szczegółową instrukcję nadawania przesyłek w Managerze. 

Aby nadać przesyłkę wejdź w Zamówienia
zobaczysz informację o paczkach do wysłania. Przy wybranym zamówieniu kliknij przycisk [akcje]. Wybierz [nadaj paczkę Allegro InPost]. Wówczas przeniesiemy Cię da managera przesyłek. 

Aby koszt przesyłki wyniósł 8,99 zł kupujący musi wybrać metodę dostawy Allegro Paczkomaty InPost, ceny pozostałych dostaw w ramach Allegro InPost możesz sprawdzić tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie przerzucisz, tu masz wszystko opisane jak wystawiać i co zrobić: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-oferty-przez-formularz

oznacz moderatorów