anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wystawić zestaw kosmetyków bez podawania kodu EAN?

MAMY ROZWIĄZANIE!
tylkowlosy
#8 Zapaleniec#

Wystawiam zestaw kosmetyków stworzony przeze mnie. Oczywiście nie ma do niego kodu EAN. Niestety bez tego kodu nie da się wystawić produktów do sprzedaży. Wpisuję więc kod EAN jednego z produktów znajdujących się w zestawie i tu zaczynają się problemy. Oczywiście system łączy zestaw z tym produktem i nagłówek nie zgadza się z zawartością. W nagłówku wpisuję szampon + odżywka + szczotka, ale ponieważ wpisałam kod EAN szamponu w nagłówku widnieje, że sprzedaję szampon. Dodam, że w katalogu wybieram "zestaw kosmetyków" co nie zmienia faktu, że muszę go połączyć z jakimś produktem i wpisać kod EAN. Jak to ogarnąć żeby nie wychodziły takie bzdury?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
pinsplash
#21 Demiurg#

@tylkowlosy musisz wykupić kod EAN....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
tylkowlosy
#8 Zapaleniec#

A jak to zrobić?

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@tylkowlosy Tutaj ( tanie to nie jest) : https://gs1pl.org/zamow-kod-kreskowy/

 

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
tylkowlosy
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc 😀

Czyli po prostu lepiej zaakceptować to, że wychodzą bzdury albo nie wystawiać zestawów stworzonych przez siebie.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Jesli kazdy z tych przedmiotow w zestawie ma swoj ean osobno to proponuje zrobic zestaw przez allegro ktory ci sie wyswietli pod kazda z osobnych ofert, laczysz te 3 rzeczy w zestaw i dajesz rabat ze razem kosztuja mniej o jakis procent lub kwote

oznacz moderatorów
tylkowlosy
#8 Zapaleniec#

Dziękuję. To też jest jakieś rozwiązanie choć jeszcze nigdy tak nie robiłam więc spróbuję. Mam nadzieję, że dam radę.

oznacz moderatorów