anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak wysyłać automatyczne wiadomości do kupującego na mail?

Restaer-PL
#9 Pomysłodawca#

jak wysyłać automatyczne wiadomości do kupującego na mail? na przykład mail z prośbą o wystawieniu ocenę.  czy to można jakoś załatwić bezpośrednio na allegro czy muszę skorzystać się z jakichś innych portalów? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Restaer-PL
#9 Pomysłodawca#

ten link jest korzystny ale mi bardziej chodziło o własnym maile, czyli tekst do którego ja bym mogła sama napisać i ta wiadomość automatycznie zostałaby wysłana do kupującego. staram się rozkręcić swój allegro i zależy mi na kontakcie z klientem,  opiniach i ocenach. na allegro jest opcja wysłania maila po zmianie statusu oraz anulowaniu oferty, jednak zależy mi bardziej o przypominaniach dla klienta o wystawieniu ocen. 

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Nierozsądnie...Efekty mogą być zgoła odwrotne od spodziewanych 😉

oznacz moderatorów

Restaer-PL
#9 Pomysłodawca#

Nie zmuszam nikogo do wystawiania ocen, więc te wiadomości nie zawierają żadnych złych namiarów. w ten sposób ja tylko proponuje ocenić swój sklep i swoją prace, ponieważ w tej chwili to jedyna opcja poprawić poziom jakości sprzedaży. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Restaer-PL Odradzam > Allegro wysyła takiego maila samo z siebie po jakimś czasie > kupujący może się wkurzyć o spamowanie jego skrzynki i możesz zarobić negatywa za nic

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

nie rób tego

oznacz moderatorów