anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zakonczyc dyskusje na allegro jak sprzedajacy, w celu rozstrzygniecia pr,ez allegro

Client:101063532
#8 Zapaleniec#

Czy jako sprzedający mogę zakończyć dyskusje, która nie wnosi juz nic nowego, w celu rozstrzygnięcia sprawy przez allegro. Jak to uczynić. Czy wystarczy, że napiszę w treści, że proszę aby allegro rozstrzygnęło sprawę. Czy muszę coś klikać (żeby tylko przedwcześnie nie zamknąć sprawy,). Wiem że kupujacy chyba ma takie uprawnienie.  To kupijacy wszczą spór.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Bo tylko kupujący może go otworzyć, ewentualnie Allegro, ale nasłane przez kupującego. Ty nie możesz nic kończyć. Ruch po stronie klienta albo jak będzie opieszało, to Allegro zamknie. Nie pisz, że Allegro ma samo roztsrzygać bo możesz się zdziwić

oznacz moderatorów

Client:101063532
#8 Zapaleniec#

To jak powinno się zachować. Już nie chce mi się pisać w Kółko tego samo. Jak się powinno zachować. Pierwszy raz mam taka sytuację.czy jak poproszę allegro o rozstrzygniecye to będzie na moją niekorzyść?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie możesz zamknąć dyskusji, musisz odpowiadać w niej, kupujący może jak odznaczyć jako nierozwiązaną po 14dniach albo jako rozwiązaną jak dojdziecie do porozumienia, Allegro także może zamknąć z kliku powodów >minie 30dni albo jak uzna że jest rozwiązana albo że nie rozwiąże się a wówczas może dać kupującemu możliwość złożenia wniosku o rekompensatę, a to mogą być problemy dla Ciebie.

oznacz moderatorów

Client:101063532
#8 Zapaleniec#

Mhh, a myślałem, że to allegro ostatecznie podejmuje decyzje. Czy jeśli się nie rozwiąże sporu, to znaczy że kupujacy wygrywa? To trochę bez sensu ;(. Bi on może specjalnie ciągnąć spór  i wydl7zac. Przedstawiłem argumenty, podtrzymuje stanowisko i co mam więcej pisać. Jak w takim razie pisac

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

To samo

kopij wklej

albo jednym zdaniem ze podtrzymujesz wcześniej wyrażone stanowisko

oznacz moderatorów

Client:101063532
#8 Zapaleniec#

Dzięki. A czy misze codziennie pisać, jak często odpowiadać

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:101063532 od każdej wiadomości masz 24 h na odpowiedź, tak allegro może zamknąć dyskusje 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów