anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zgłosić kupującego, który wystawia negatywne komentarze i żąda zwrotu wpłaty?

gumer-opony
#9 Pomysłodawca#

CZY MIAŁ KTOS MOŻE PODOBNY PROBLEM ... PAN WYSTAWIŁ MI NEGATYWNY KOMENTARZ PO 2 MIESIĄCACH PO ZAKUPIE NOWEJ OPONY. ZERO KONTAKTU ZERO DYSKUSJI NICCC KOMPLETNIE NAGLE PO 2 MIESIĄCACH NEGATYW. DZWONIĘ DO NIEGO CO SIĘ DZIEJE I INFORMACJA ZE MOGE JĄ ZAREKLAMOWAĆ ... PAN NA TO... PROSZE MI ZWROCIĆ PIENIADZE NIE BEDE ODSYŁAŁ TEGO SZROTA JAK MI NIE ZWRÓCICIE PIENIEDZY BEDE KLIKAŁ I WYSTAWIAŁ NEGTYWY ... ALE PROSZE PANA CHCE ROZIWAZAC SYTUACJE PROSZE ZACZNIJMY CHOCIAZ OD ZDJĘCIA STANU OPONY.... PAN NA TO ... NIE MAM CZASU NA TAKIE RZECZY... JA JUZ NIE WIEM CZY TO OPONA OD WAS CZY OD KOGOS INNEGO !!!! NO TO PROSZĘ O WERYFIKACJĘ I SUNIĘCIE KOMENTARZA.  MIJA KOLEJNY TYDZIEN CISZA... MÓJ BRAT PROWADZI WULKANIZACJĘ DWA MIASTA DALEJ I POWIEDZIAŁ MI O TAKIEJ SAMEJ SYTUACJI ... PO WERYFIKACJI KONTA I DANYCH KUPUJĄCEGO OKAZAŁO SIĘ ŻE TO TEN SAM PAN I TAKA SAMA TAKTYKA.... WYSTAWIŁ MU DWA NEGATYWY I ZAŻĄDAŁ ZWROTU GOTÓWKI OCZYWIŚCIE NIC NA LLEGRO NIE ZGŁOSIŁ ŻE COŚ NIE TAK Z TOWAREM... A WIĘC PYTANIE JAK MOGĘ ZGŁOSIĆ DO ALLEGRO PROŚBĘ O WERYFIKACJE KONTA TEGO PANA POPRZEZ WYSTAWIONE NEGATYNIE OPINIE 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gumer-opony widzę, że odpowiedziałeś na negatywny komentarz tego kupującego. Bardzo proszę napisz do nas w tej sprawie za pomocą tego formularza. W wiadomości podaj proszę numer zamówienia i jego login, zweryfikujemy to. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

redmonster_pl
#9 Pomysłodawca#

sam negatyw czy miał jakiś dopisek? jak był sam negatyw to się nie przejmuj 
jak już odpowiedziałeś to napisz że może zgłosić reklamację jak nie zgłosi olej, jak będzie walił negatywy to gościa na czarną listę allegro wrzuć a do allegro wyślij kwity w rodzaju "JA JUZ NIE WIEM CZY TO OPONA OD WAS CZY OD KOGOS INNEGO !!!!'' zablokują mu konto. Ja mam opcję zgłoszenia na czarną listę w programie do sprzedaży baselinker jak nie masz zapytaj moderatora jak to zrobić

oznacz moderatorów