anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić adres do wypłat

Gientus
#8 Zapaleniec#

Witam, Takie kolejne pytanie, bo jestem w trakcie weryfikacji nowego konta bankowego przez Payu. Wprowadziłem nowym numer konta i zrobiłem wymagany przelew ale na Allegro lokalnie mam cały czas stary adres do wypłaty i tu moje pytanie jak można go zmienić, bo właściwy mam na normalnym Allegro? Z góry dzięki i pozdrawiam.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@Gientus jak jesteś w trakcie weryfikacji to jak ma się zmienić ???? poczekaj na pozytywną weryfikację i jak zatwierdzą to się zmieni 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Gientus
#8 Zapaleniec#

Żebym dobrze zrozumiał: Jak zostanie zweryfikowany nowy numer konta to od razu zostanie też zweryfikowany adres? Czy będzie właśnie zgrzyt, że nr konta Ok ale adresy nie grają? 🤔💁🏼

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Gientus czy dobrze rozumiem, że zmieniłeś adres w tej zakładce? Jeśli tak, to wypłaty z Allegro i Allegro Lokalnie są na tym samym saldzie, czyli nie trzeba dodatkowo nic zmieniać na Allegro Lokalnie.  
Jeśli chcesz usunąć dodatkowy adres z Lokalnie, to daj proszę znać który usunąć (w tej chwili masz dwa o kodach pocztowych 25-669 oraz 25-640).

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Gientus
#8 Zapaleniec#

Ooo super ten z Allegro lokalnie jest stary, czyli z kodem 25-640 poproszę o usunięcie. 🤩🤗👉🍻😎👌

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Gientus proszę bardzo, usunięty 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów