anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić dane osobowe w danych do wypłat?

Malinowskiiii
#7 Wielbiciel#

Witam gdy wchodzę w opcje popraw nie wyświetla mi się opcja zmiany nazwiska w danych do wypłat. bardzo proszę o pomoc.obraz_2021-05-18_135155.png

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

sophie-bunny
#13 Ambasador#

Imię i nazwisko zmienisz w ustawieniach swojego konta na Allegro. Możesz to zrobić w określonych przypadkach - na przykład po zmianie stanu cywilnego lub po prawnej zmianie nazwiska.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/dane-i-ustawienia-konta/kiedy-i-jak-moge-zmienic-imie-i-n...

 

oznacz moderatorów

Malinowskiiii
#7 Wielbiciel#

Okej zmieniłem i jest tam napisane, że ''Dane niepotwierdzone. Sprawdzamy czy wszystko się zgadza.'' Ile to będzie trwało mniej więcej ?

oznacz moderatorów

sophie-bunny
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Malinowskiiii Nie zmienisz imienia i nazwiska w danych konta Allegro. Możesz tylko zmienić drobne błędy, na przykład literówki. Nie zmienisz jednak właściciela konta. Jeśli chcesz wypłacić pieniądze, musisz zrobić przelew weryfikacyjny z konta bankowego z danymi osobowymi takimi samymi, jak dane osobowe właściciela konta Allegro. Jeśli zmieniłeś w ustawieniach konta imię i nazwisko, Allegro nie zaakceptuje tej zmiany.

oznacz moderatorów

Malinowskiiii
#7 Wielbiciel#

Już napisałem do supportu na messengerze i dostałem informację abym wysłał swój dowód osobisty i opisał sprawę w podanym formularzu. Teraz tylko czekać.

oznacz moderatorów