anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić dane w ofercie, gdy jest w kategorii z wymaganym numerem EAAN, a moja oferta go nie ma?

FirmaSkowronski
#8 Zapaleniec#

Witam,

do swoich aukcji mam przypisany błędny cennik dostawy. Gdy próbuję zmienić na poprawny, nie mogę zapisać zmian, ponieważ moja oferta jest w kategorii, w której jest wymagany EAN a moje oferty nie mają takich numerów. Dodam, że jestem producentem towarów, które sprzedajemy na allegro. Jak mogę to zmienić? Ma ktoś pomysł? Próbowałam zmienić i wystawić aukcje w innych kategoriach ale te co pasują do mojego towaru wymagają EAN.

P.S.: dodam, że nie chodzi mi o łączenie cenników metod dostaw, gdy klient w jednym zamówieniu ma kilka innych produktów. Allegro tak zinterpretowało mój problem;/

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@FirmaSkowronski Przykro mi, ale jeśli w danej kategorii wymagane są kody EAN, to nie wykonasz bez nich żadnej edycji ofert. Kody EAN możesz pozyskać z bazy GS1.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

FirmaSkowronski
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź. Czy mogę prosić o link do kategorii, w których nie jest wymagany EAN? pozdrawiam

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@FirmaSkowronski Przykro mi, ale nie ma takiej listy, ponieważ ten wymóg jest dodawany do coraz to kolejnych kategorii. Nawet jeśli teraz przeniesiesz oferty, to może się okazać, że za jakiś czas w niej również będzie wymóg kodów EAN. Pozostaje jeszcze kwestia prawidłowej kategorii dla oferowanych przez Ciebie produktów. Jeśli dla Twoich produktów system odnajdzie bardziej odpowiednią kategorię, to i tak oferty zostaną przeniesione, a co za tym idzie zmienią się parametry obowiązkowe.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów