anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić konto junior na zwykłe?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Paweldeja1
#8 Zapaleniec#

Cześć, założyłem 3 miesiące temu konto junior na allegro. Przyszedł czas na to, żeby zweryfikować wypłaty przelewy24, ale ja oraz mój rodzic nie chcemy, by środki trafiały na jego konto bankowe, dlatego mam pytanie. Czy da się zmienić konto junior na zwykłe lub zweryfikować przelewy24, ale w taki sposób, żeby środki trafiały na moje konto, zamiast na konto rodzica?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
Paweldeja1
#8 Zapaleniec#

Cześć, czy da się zmienić konto junior na zwykłe nie ukończywszy 18-tego roku życia?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Paweldeja1 Nie da się, konto samo się zmieni na zwykłe gdy skończysz 18 lat. Jeżeli masz już 18 lat, ale w ustawieniach konta podałeś błędną datę urodzenia, możesz to zmienić pisząc do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6a7ab6d0-2364-4a46-86ff-3aafcca487ab

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie trzeba w tym celu zmieniać konta junior na zwykłe. Możesz założyć sobie jako niepełnoletni konto bankowe i podać je do wypłat z Przelewy24. Jeśli dane konta bankowego będą zgodne z danymi konta Allegro, wypłaty powinny zostać uruchomione.

oznacz moderatorów
Paweldeja1
#8 Zapaleniec#

Czyli wtedy musiałbym założyć inne konto bankowe? Ponieważ do wypłat PayU mam już jedno podłączone, a żeby aktywować przelewy24 w przypadku konta junior rodzic musi wypełnić jeszcze oświadczenie, w którym poda swój nr rachunku bankowego, na które będą wypłacane środki. Czy mogę podać to samo konto bankowe jako numer rachunku "rodzica"? Czy muszę utworzyć nowe?

oznacz moderatorów
Paweldeja1
#8 Zapaleniec#

@xyz96 @LEW433 Pomożecie? 🙂

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Paweldeja1 Nie musisz zakładać nowego konta, to może być to samo konto, które masz do wypłat z PayU. Pierwszy raz słyszę, że w przypadku kont Junior trzeba oprócz swojego konta podać konto rodzica. Wyjaśnij to z Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb

oznacz moderatorów