anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić nazwę już rozpoczętej aukcji?

MAMY ROZWIĄZANIE!
TomekHome
#7 Wielbiciel#

Witam,
Prowadzę sprzedaż produktu od około miesiąca, jednakże zauważyłem, że tytuł aukcji jest niezgodny z prawdą. Chciałem zmienić tytuł, jednakże zabrania mi tego komunikat, mówiący "Nie można zmienić tytułu mając oferty kupna". Wiem, że najprościej byłoby utworzyć nową aukcję, ale wtedy byłaby ona bez żadnych sprzedanych sztuk (aktualnie ok.80) oraz Allegro policzyło już 19pln za 10 dni promowania, minęły jedynie dwa. Czy jest możliwość, że mimo utraconych ilości sztuk Allegro przeniesie promowanie na nową aukcję lub odzyskam tą "zawrotną" kwotę 19pln? Proszę o ogólną radę, co mógłbym w takiej sytuacji zrobić,

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
maxr01
#17 Koryfeusz#

Nie ma takiej możliwości.

Spróbuj tak: czekasz do końca opcji promowania. 1 dzień wcześniej zamykasz aukcję (żeby kasy za promowanie nie stracić). I wznawiasz aukcję , nie masz wtedy utraty popularności i chyba możesz zmienić wtedy tytuł aukcji - wprawdzie tak robiłem godzinę temu, lecz już nie pamiętam jak było ze zmianą tytułu aukcji.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@maxr01   @TomekHome  tytułu aukcji nie zmienisz choćby nie wiem co- jak była choć jedna sztuka sprzedana. Nic nie da zakończenie i wznowienie- tylko nowa oferta lub wystaw podobną- /też nowa/

oznacz moderatorów