anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmusić Allegro do wyświetlenia pełnej nazwy produktu

Supermama_baby
#7 Wielbiciel#

Po wystawieniu produktu, który ma dodatkową funkcję (ważną bo usprawiedliwia wyższą cenę) Allegro obcina część nazwy przy wyszukiwaniu po kategorii. Jak to obejść? Z góry dziękuje za pomoc!

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@Supermama_baby pewnie katalog się kłania 😞 daj link do oferty zobaczymy ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Supermama_baby
#7 Wielbiciel#

Obsługa czatu Allegro nie była w stanie mi pomóc. Podobno to wina ustawień przeglądarki, bo okazuje się, że w aplikacji w telefonie widać całą nazwę, ja na moim komputerze widzę skróconą, podobnie 2 innych pracowników a na domowym widzę całą... szaleństwo. Wydaje mi się jednak, że coś tu im nie poszło z ustawieniami responsywności. 

https://allegro.pl/oferta/chusta-kolkowa-i-waga-2w1-shrooms-dark-13706514076

Supermama_baby_0-1684737969873.png

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Supermama_baby czy próbowałeś już czyścić pamięć podręczną przeglądarki oraz otworzyć wyszukiwanie w trybie incognito? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Supermama_baby
#7 Wielbiciel#

Tak! nic to nie dało...

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Supermama_baby widzę, że ta sprawa jest już wyjaśniana w zgłoszeniu o numer 33387774. Bardzo proszę, abyś oczekiwał na odpowiedź w sprawie. Nasz dział techniczny weryfikuje opisany problem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

Zgodnie z nową polityką allegro dla użytkowników portalu, którzy stali się dla allegro główną konkurencją w biznesie .. informuję:

- gdy wystawiasz swoją aukcję, Ty widzisz, co chcesz widzieć.

- klient ma tego nie zobaczyć lub zobaczyć błędnie.

 

Podsumowując, zgodnie z polityka allegro masz sprzedać jak najmniej i mieć jak najwięcej negatywów od kupujących.

 

Dlatego stworzyli katalog wprowadzający w błąd kupujących i destabilizujący sprzedawcom dalsze prowadzenie biznesu.

 

to nie jest AszDziennik. To prawda 😉

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

ssss.jpg

oznacz moderatorów