anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zrobić przekreśloną cenę na aukcji kup teraz?

Polskie_Modnisie
#7 Wielbiciel#

Jak w temacie czyli jak zrobic tzw promocję czyli zrobić przekresloną cene, ze produkt byl za 40zl a teraz jest za 20zl? WIe ktos?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Jest to Strefa Okazji, taką ofertę możesz zgłosić na swojej liście ofert. Najedź na Akcje i wybierz "zgłoś do: strefa okazji". Opłata naliczana codziennie przez 30 dni, bez możliwości wycofania oferty z akcji - chyba, że napiszesz do Allegro.

Ale zanim to zrobisz, to przekop regulamin 😉

oznacz moderatorów

Polskie_Modnisie
#7 Wielbiciel#

NO wlasnie problem w tym ze jak najezdzam na akcje to nic tam nie moge zaznaczyc poza edycja. Nie moge dolaczyc do zadnej akcji. Nie wiem czemu tak

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Sprawdź jeszcze czy spełniasz warunki https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-strefy-okazji-R8l59vW7GfL punkt II.

oznacz moderatorów

Polskie_Modnisie
#7 Wielbiciel#

NO to juz wiem czemu. Dostalem pierwszy komentaz po sprzedazy i pani mi dala negatywny,pomimo ze obsluga byla ok i jakos produktu bez zarzutu to dala mi ze nie poleca no i przez to nie moge teraz nic zrobic. No coz,dzieki za pomoc. 

oznacz moderatorów

musashi2007
#12 Orędownik#

Lepiej jakoś wyproś u tej Pani, żeby usunęła negatywny komentarz bo to nie za dobry start. Jak potencjalni klienci będą widzieć, że masz tylko 1 opinię i to negatyw mogą omijać Twoje oferty szerokim łukiem. 

oznacz moderatorów

Polskie_Modnisie
#7 Wielbiciel#

Napisalem do niej ale od 10 wrzesnia nic nie odpisala na moją wiadomość. Nie wiem co mam jej napisać zeby odpuscila. Bez sensu tacy ludzi psują tylko renomę. A przeciez mogla zwyczajnie oddac towar. 

oznacz moderatorów