anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwiększyć sprzedaż?

mix_zakupy
#8 Zapaleniec#

Jak mogę zwiększyć sprzedaż? Mam aktywnego Smarta dla kupujących, darmowe zwroty, błyskawiczny czas wysyłki. Promowanie nie pomaga bo czasem produkty promowane nie były nawet zakupione, no i oczywiście jest to dużo większa prowizja co czasem się w ogóle nie opłaca bo nic nam nie zostaje. Macie jakieś pomysły, podpowiedzi dla nowego sprzedawcy, jakieś rady ? Będę wdzięczna 😁

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@mix_zakupy sprawdzić ceny konkurencji bo jeśli masz produkty połączone z innymi ( tańszymi ) to nie sprzedasz a tym samym promowanie się nie opłaca bo napędzasz klientów innym z niższą ceną, podaj przykładową aukcję porównamy i doradzimy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mix_zakupy
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mix_zakupy  Porównując obydwie oferty, brak faktury, niższa ocena sprzedawcy, brak opinii o produkcje - spróbuj się podłączyć pod produkt ( produktyzacja kod ean ) 

A jak będziesz promować zwróć uwagę jaką masz cenę bo możesz płacić a nabijać sprzedaż konkurencji poniżej przykład 😞

fff.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mix_zakupy
#8 Zapaleniec#

Zmieniłam ean tej plasteliny i teraz są tylko moje opinie, z fakturą nie mam jak bo nie jestem vatowcem. Z tym zegarkiem jest kosmos ogólnie ten sprzedający ma wszystkiego bardzo dużo sprzedane. 😄 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mix_zakupy bo jest dłużej na rynku, szersza oferta itp. dodaj kod do zegarka to jego opinie wpadną do Twojej oferty o ile macie ten sam kod 🙂

W Opcjach faktury możesz wybrać:

  • nie wystawiam faktur
  • faktura VAT
  • faktura VAT – marża – dowiedz się więcej
  • faktura bez VAT.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

mix_zakupy
#8 Zapaleniec#

Ok, w takim razie to zaraz zmienię. Nie widziałam o tym 🙂 Niestety jego zegarek nie ma dobrych opinii więc chyba nie warto dodawać. Na pewno jest dłużej, ale też szerszą ofertę będę działać chodź to allegro to trochę czarna magia 😄 

oznacz moderatorów

mix_zakupy
#8 Zapaleniec#

Gdzie to zmienić we wszystkich ofertach? Faktura bez VAT?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mix_zakupy  https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-i-edycja-oferty/jak-zmienic-szczegoly-w-wielu... zanacz i na dole w pasku masz edycja i opcje faktury 

Ma dobre opinie 4,74 111 ocen i 6 recenzji 

A przy okazji twoja oferta będzie się wyświetlała na jego aukcjach 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mix_zakupy
#8 Zapaleniec#

Ok, dziękuję bardzo za pomoc! Miłego weekendu 🙂

 

oznacz moderatorów