anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak zwrócić koszt produktu zwróconego bez kosztów przesyłki

semiramida19
#8 Zapaleniec#

Witam, chcę zwrócić koszt produktu, który klient zwrócił ale wyskakuje mi zwrot wraz z kosztami przesyłki, pomimo,że zaznaczam tylko na zwrot za produkt, a nie zaznaczam zwrotu za przesyłkę. Dlaczego mam płacić za przesyłkę komuś kto zamówił produkt obejrzał go sobie i odesłał go z powrotem? Będę wdzięczna za odpowiedź. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@semiramida19  Żartujesz sobie?  😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@semiramida19  I skasuj to czym prędzej:

Reklamacje nie dotyczą produktów powystawowych, używanych oraz opisnaych jako uszkodzone.

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Kaliope_Brzeg używane, powystawowe produkty posiadają rok gwarancji 😄 Uszkodzone tylko nie posiadają.

@semiramida19 przy odstąpieniu od umowy i zwrocie, zwracający ponosi koszt odesłania zwracanego towaru, jeśli skorzystał z zakupu ze smartem to Smart daje mu tu możliwość zwrotu bezpłatnie

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

semiramida19
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź, ale mi chodzi o to, że nie mogę wyodrębnić kosztów produktu tylko jakby automatycznie zsumowane jest koszt produktu i koszt przesyłki. Nie mogę ,, odkliknąć " kosztów przesyłki. Dlaczego?

oznacz moderatorów

GREGOGK
#10 Popularyzator#

@semiramida19 

Przecież jak ktoś ci zwraca towar to zwracasz mu również koszty wysyłki, a dokładniej koszt co najmniej najtańszej możliwej dostawy z twojego cennika

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

Masz prawny obowiązek zwrotu kosztów towaru wraz z najtańszym kosztem przesyłki. Stąd Allegro uniemożliwia wydzielenie tylko zwrotu środków za produkt jeśli jest to zwrot całkowity. Natomiast jeśli to zastrzegłeś w regulaminie kupujacy ponosi koszt odesłania produktu do Ciebie ( o ile nie jest to smart gdzie koszt zwrotów jest darmowy)

oznacz moderatorów