anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zwrócić Kupującemu wpłatę przez PayU?

Client:78512846
#7 Wielbiciel#

Witam, miałem wystawionego laptopa na allegro lokalnie i gościu go kupił a ja go już nie mam bo zapomniałem zdjąć oferty, pieniądzu wpłacił przez PayU a weryfikacja nie chce się zrobić tak wpłaciłem 1zl. Co mam zrobic żeby oddać te pieniądze.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:78512846 przelać na konto które Ci poda kupujący, a z aktywacją i wypłata bawić się potem 🙂  jak się będziesz ociągać allegro zablokuje Ci konto i payu 😞

Na lokalnie nie zwrócisz kasy z poziomu payu 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:78512846
#7 Wielbiciel#

Problem jest w tym że nie mam tych pieniędzy na koncie, i chciałbym aby allegro cofnęło poprostu te sprzedaż i mu dało te pieniądze

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:78512846 to tak nie działa, oddaj kasę na konto, a po aktywacji se wypłacisz z payu nikt Ci tej kasy nie zabierze 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:78512846
#7 Wielbiciel#

A nie mógłby jakiś moderator to zlecić? I jeszcze jedno konto bankowe jest na inną osobę to problem? Mam podane jako małżonka w ustawieniu konta

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:78512846 nikt tego nie zleci bo kasa jest Twoja i musisz ją wypłacić 🙂

Konto do weryfikacji musi być na te same dane co konto allegro 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:78512846
#7 Wielbiciel#

To co mam teraz zrobić

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:78512846 na pewno oddać kupującemu na konto 🙂

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

Spróbuj przekazem pocztowym 🙂

Wypłaty przekazem pocztowym możesz zlecać tylko na adres w Polsce. PayU realizuje je automatycznie pierwszego dnia każdego miesiąca. Termin doręczenia przekazu zależy od pracy poczty i wynosi od kilku do kilkunastu dni. Wypłaty przekazem pocztowym nie są dostępne dla użytkowników kont firmowych oraz w przypadku, gdy kwota do wypłaty jest wyższa niż 800 zł.

Jeśli masz problem z aktywacją wypłat, skontaktuj się z nami i dokładnie opisz swój problem.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:78512846 weryfikacja na początku nie przeszła pomyślnie, ponieważ w jej momencie Twoja żona nie była dopisana do Twojego konta Allegro. Wyjaśniłam tą sprawę i teraz wypłaty zostały aktywowane, więc powinieneś mieć możliwość zrealizowania zwrotu dla Kupującego.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów