anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakie są korzyści z założenia "sklepu" na Allegro ? Czy lepiej pozostać "zwykłym" sprzedawcą ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
KDM100pl
#9 Pomysłodawca#

Witam

Jak w tytule ...

Jakie są korzyści z założenia "sklepu" na Allegro ?

Czy lepiej pozostać "zwykłym" sprzedawcą ?

Sklep "zwykły" prowadzę od roku, mam 10 produktów z branży kuchennej. Sprzedają się głównie w sezonie letnim, ale zimą trafiało się kilka koszyków.

Proszę o opinie w temacie 🙂

Pozdrawiam KDM100.pl

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
LEW433
#21 Demiurg#

Nikt tu nie da Ci jednoznacznej odpowiedzi, są tacy co chwalą, są tacy co narzekają i sprzedają, ale większość prowadzi sprzedaż już na kilku platformach, Jedno jest pewne- tu nie jest tanio, wielkie prowizje.

oznacz moderatorów
KDM100pl
#9 Pomysłodawca#

Piszą "tu nie jest tanio, wielkie prowizje" masz na myśli ogólnie Allegro.pl czy właśnie opcję "sklep sprzedającego" ?

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@KDM100pl 

Co to znaczy założyć sklep? Twoje konto jest firma.

Jeżeli chodzi Ci o tą dziwną, niczemu nie służącą zakładkę to jest ona zbyteczna kompletnie!!!

oznacz moderatorów
KDM100pl
#9 Pomysłodawca#

Zgadzam się z Toba, Ja osobiście nie zaglądam do opcji "sklep sprzedającego", zwykle oglądam normalne oferty. Ale jakby posiadanie "sklepu" miało mi dać jakieś korzyści to jestem skłonna dodać tę zakładkę do posiadanych 😉

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@KDM100pl 

To znaczy, to nie jest nawet opcja korzyści z posiadaniu sklepu, co abonamentu podstawowego za 49 zł miesięcznie. Będzie to jednak w skali roku 600 zł. Co w zamian. Zdaje się że bez abonamentu płacisz opłatę za transakcję w wysokości 1 zł. Z abonamentem tego nie będzie. Sama zakładka i powód jest powstania jest dla mnie po dzień dzisiejszy niezrozumiały. Nawet na siłę nie umiem wymyślić co to ma dać?

oznacz moderatorów
KDM100pl
#9 Pomysłodawca#

A mimo to, mimo niezrozumiałości sensu powstania masz "sklep sprzedającego" 🙂

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@KDM100pl 

Mam przede wszystkim abonament 🙂

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@KDM100pl to zależy ile masz towaru i jaki 

Sklep Ci daje wiele dodatkowych opcji 

Banery, kafelki serie produktowe, dodatkowe menu i wiele innych korzyści a że pytasz to pewnie płacisz już abonament więc co Ci szkodzi to zrobić 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
KDM100pl
#9 Pomysłodawca#

Właśnie nie płacę comiesięcznego abonamentu, ale zauważyłam zwiększoną wysokość opłat za obsługę sprzedaży 😕

Towaru mam niewiele - 10 produktów.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@KDM100pl bo niedawno podnieśli prowizję i dopłaty do smarta 🙂 mi skoczyło z 15 do 18 % 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów