anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakie są procedury sprzedaży

Alano16
#7 Wielbiciel#

Witam pierwszy raz sprzedaje coś na allegro i teraz jak to działa ja coś sprzedaję i dostaję info że ktoś przelał pieniądze i dopiero wysyłam czy jak to działa

A pieniądze będe mógł wypłacić w tedy kiedy klient dostanie paczkę czy jak.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Alano16 po wpłaacie środki masz tu -https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji?

dobrze jest zweryfikować czy są  ,wypłacić możesz natychmiast po weryfikacji konta do wypłat .

 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Alano16 Jak dostaniesz info, ale z Allegro > żadnych innych nie bierz pod uwagę > zawsze możesz sprawdzić czy są na AF https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji?

A wypłacić możęsz po aktywacji wypłat i weryfikacji konta. Czy paczka już dotarła czy jeszcze nie > to bez znaczenia

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Alano16 Cześć 🙂 Jeśli nie wyłączyłeś powiadomień, to informacje o sprzedaży znajdziesz w swojej skrzynce mejlowej. 

Nie wiem, czy planujesz sprzedaż na Allegro, czy może na Allegro Lokalnie. Na Allegro informacje o sprzedaży znajdziesz w zakładce Zamówienia. Na Allegro Lokalnie z kolei będzie to zakładka Zamówienia od kupujących

Kiedy kupujący opłaci zamówienie, środki trafią na Twoje konto Allegro Finanse. Żeby wypłacić z niego pieniądze na swoje konto bankowe, musisz aktywować wypłaty. 

Wypłaty aktywujesz w zakładce Ustawienia wypłat. Wystarczy, że zlecisz przelew w kwocie 1,01 zł ze swojego konta bankowego (pamiętaj, że dane na koncie bankowym i koncie Allegro muszą się zgadzać). 

Pieniądze możesz wypłacić po aktywacji wypłat. Trwa to do kilku dni roboczych w zależności od Operatora płatności (PayU do 3 dni, Przelewy24 do 5 dni). 

Jeśli będziesz miał jakieś pytania, to śmiało daj znać 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów