anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakimś cudem nie wyłączyłam czy coś nie zadziałalo wyróżnienia po 10 dniach

Prestige_Outlett
#8 Zapaleniec#

Hej. Jestem załamana. Dostałam 2 mies temu darmowe wyróżnienia włączyłam i coś nie zadziałało jak trzeba dziś wchodzę w rosliczneia a tam 3,5 tys za wyróżnione oferty. Miał ktoś taka sytacje czy allegro pomoże się odwołać, anulują to proszę pomóżcie. Nawet nie mam takich pieniędzy u żeby to zapłacić:(

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Prestige_Outlett
#8 Zapaleniec#

Napisałam i muszę czekać na odpowiedź.. 😞. Napiszą maila

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Sprzedałaś więcej towaru dzięki tym wyróżnieniom?

oznacz moderatorów

Prestige_Outlett
#8 Zapaleniec#

Nie wgl sprzedaż Stanęla

oznacz moderatorów

Prestige_Outlett
#8 Zapaleniec#

Darnowe Wyróżnienia skończyły się chyba 13.10. Od 14.10 zaczęło się naliczać i na dodatek nic się nie przedaje z wyróżnionych ok 4 rzeczy się sprzedały, a tak niakiej sprzedaży nigdy nie miałam ..

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Prestige_Outlett a ile tych wyróżnień było i czy obejmowały jakieś kategorie?

oznacz moderatorów

Prestige_Outlett
#8 Zapaleniec#

Odzież ok 100 wyróżnień 

oznacz moderatorów

Prestige_Outlett
#8 Zapaleniec#

Te wyróżnienia były z pakietu powitalnego 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Liczone co 10 dni. Czyli jedna oferta przez miesiąc 3 wyróżnienia.

W ilu ofertach było włączone wyróżnienie?

Masz włączone czas trwania ofert na określony czas czy do wyczerpania przedmiotów.

oznacz moderatorów

Prestige_Outlett
#8 Zapaleniec#

W rozliczeniu widzę że pobierało 19.99 zł na 187 wyróżnien, w tym niektóre rzeczy te same widzę że były 2x 3x wyróżnione za opłatą. Bo darmowych bylo 100 wyroznien. 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

To taka pułapka, skonstruowana by można było je przeoczyć. Zaraz po włączeniu powinnaś zaznaczyć wszystkie wyróżnione i zakończyć na koniec terminu obowiązywania, albo pilnować, ja kiedyś zaznaczam w komputerze w kalendarzu z ustawionym przypomnieniem dzień wcześniej. 

 

Te wyróżnia nawet jak ochoczo rozdawanie za darmo, nie są darmowe, ty zobacz ile łącznej prowizji zapłaciłaś za sprzedaż rzeczy z takiej oferty.

https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/rachunki/rozliczenia-z-allegro

 

Dodaj prowizję od sprzedaży plus prowizję od sprzedaży oferty wyróżnionej plus ewentualnie koszty dopłaty do smarta. 

Witaj na Allegro 😒

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

dokładnie o to tutaj chodzi, większość nie czyta szczegółów i potem jest lament. Darmowe były zapewne tylko pierwsze 10dni, a potem opłaty leciały normalnie. Allegro w ten sposób nabija sobie kieszenie, a nowi sprzedawcy dają się na to nabierać. Z drugiej strony jeśli ma się markowe ciuchy w pojedynczych sztukach, to czy takie wyróźnienie ma specjalny sens. Wątpię, jeślii ktoś będzie szukał tego konkretnego produktu to i tak znajdzie, nawet bez wyróźnienia.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Prestige_Outlett
#8 Zapaleniec#

Wydaje mi się że ustawiałam opcje żeby się wyłączyły. To już któryś raz kiedy włączałam wyróżnienia i nie było tego problemu. Dlatego nie wiem co teraz poszło nie tak że się nie wyłączyły. Nie Wim czy reklamacja przejdzie u allegro.. 

oznacz moderatorów

Prestige_Outlett
#8 Zapaleniec#

Masakra.. Ale jak mam wyróżnienia to jest gorsza sprzedaż lub zerowa. To tez mnie zastanawia 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To Cię trochę skroiło!😦

oznacz moderatorów

kuba1550
#12 Orędownik#

To żeś umoczyła 😀 Wątpię aby anulowali tą opłatę za wyróżnienia. Tak w ogóle to bardzo łatwo włączyć takie wyróżnienie przy wystawianiu aukcji nawet niechcący klikając myszką. Przy włączeniu promowania powinien wyskoczyć komunikat "czy chcemy aby wyróżnienie zostało włączone". To chyba specjalnie tak zrobione. To tak jakby był przycisk na pulpicie gdzie po jednym kliknięciu następuje od razu formatowanie dysku 😀

oznacz moderatorów

Prestige_Outlett
#8 Zapaleniec#

Kontaktowałam się z allegro mówili żeby złożyć rekamlacje i napisać odwołanie, zobaczymy co to da..

oznacz moderatorów

monia8244
#7 Wielbiciel#

Też właśnie mam taką sytuację.Wchodzę na opłaty a tam z niczego nagle wielka kwota.Przeglądam rachunki a tam od kilku tygodni jedna aukcja się wyróżnia na którą nie wchodziłam chyba z rok a tu nagle że wcisnęłam wyróżnienie.Nie ma mowy że to zrobiłam.Czy wasze odwołanie coś dało?

oznacz moderatorów