anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakość sprzedaży

patkia
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Na Allegro jestem od wielu lat. Jestem bardziej kupującym niż sprzedającym, ale czasem zdarzy mi się coś sprzedać. Za każdym razem jak coś sprzedam dostaję maila, że moja jakość sprzedaży spadła poniżej 0. Pytam dlaczego? Nigdy nie dostałam w związku z tym negatywa. Wysyłka pomimo deklarowanych 2 dni zazwyczaj odbywa się u mnie dnia następnego. Paczki zapakowane schludnie i zabezpieczone. Znak informujący o tym by nie rzucać przyklejony na paczkach wyjątkowo delikatnych. O co w tym chodzi? Nie rozumiem jak moja jakość sprzedaży ma być jeszcze lepsza, skoro uważam, że sumiennie wywiązuje się z przygotowania i wysyłki paczki. 

Z góry dziękuję za odpowiedź

Patrycja

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

pinsplash
#21 Demiurg#

@patkia czynników jest sporo...czy np wpisujesz numery przesyłek do Allegro? Za brak numer lecą punkty...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

patkia
#8 Zapaleniec#

Jak nadaje w InPost to klient przecież automatycznie dostaje taki numer na swojego maila. Rozumiem, że przez to Allegro nie widzi co się dzieje z ta paczką i automatycznie wychodzi z założenia, że jakość usługi jest słaba?

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@patkia Tak, jak nie masz umowy i nadajesz sama, to musisz recznie wpisac te numery

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów