anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jeśli klijent zapłacił w aplikacji allegro - jak długo ja mam czekać na swoje pieniądze?

Kamryt32
#1 Nowicjusz#

Witam.

Dzisiaj sprzedałem przedmiot na allegro kup teraz.

Moje pytanie brzmi :

Jeśli klijent zapłacił w aplikacji allegro

Jak długo ja mam czekać na swoje pieniądze?

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

Kamryt32 aż status platności w zakładce zamówienia zmieni się na ,, oplacone ,,

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Zgodnie z regulaminem, do końca następnego dnia roboczego. Nie wysyłaj towaru, jeśli nie widzisz pieniędzy w zakładce Allegro Finanse.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Klient dostaje maila że sprzedający otrzymał zapłatę.Zazwyczaj jest to kilka minut.Ty jako sprzedający możesz otrzymać do końca następnego dnia roboczego. Towar wyślesz jak będziesz miał środki na koncie.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Błąd. Zarówno klient jak i sprzedawca otrzymują w tym samym czasie powiadomienie o zakończeniu wpłaty. Do końca następnego dnia roboczego wpłaty są przekazywane, zgodnie z regulaminem, dotyczy to kupujących i sprzedających. Sprzedający zlecający wypłatę z AF na swoje konto także otrzymuje ją do końca następnego dnia roboczego, ale to zupełnie inna sprawa.

oznacz moderatorów

Devil_Dante
#1 Nowicjusz#

Tak się składa że tym kupującym jestem ja.

Dziś otrzymałem przedmiot od kupującego, uszkodzony (a zarzekał się że jest w pełni sprawny w idealnym stanie)

Został założony spór na allegro , mam nadzieje ze sprzedający ma troche godności i choć trochę się poczuwa do swojego oszustwa

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Devil_Dante  😱 😱😱😱

Ula

Ula
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

On nie oszukał minął się z prawdą w opisie aukcji.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Devil_Dante szkoda, że nie wystawiłeś odpowiedniego komentarza, żeby ostrzec innych kupujących🙂

oznacz moderatorów