anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jestem osobą prywatną trudna sytuacja zmusza mnie do odmowy sprzedaży przedmiotu.

Jaro234999
#7 Wielbiciel#

Wystawiłem przedmiot w opcji na kup teraz za 200zł nie znając jego wartości wartość udało mi się poznać nie długo poźniej może godzina minęła. Przedmiot sprzedał się jednak w ciągu kilku minut. Mam trudną sytuacje i te 500zł różnicy robi mi różnice. Jestem osobą prywatną chciałem uratować budżet rodziny malutkie dziecko nowonarodzone mam też inny problem który możliwości finansowe przekracza. Błąd zrobiłem przez niewiedzę teraz to dla mnie duży problem.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

az1rael
#21 Demiurg#

Jak to byla sprzedaz na lokalnie to oddaj kase i wystaw 2x po tygodniu lub od razu z innego konta

oznacz moderatorów

Jaro234999
#7 Wielbiciel#

Tak na lokalnie czyli nie bedzie konsekwencji raczej?

oznacz moderatorów

Jaro234999
#7 Wielbiciel#

Próbowałem się dogadać z kupującym ale ciężko 

oznacz moderatorów

Jaro234999
#7 Wielbiciel#

I nie będzie z tego probemu? Pisałem do tego kupującego chcąc się dogadać tlumaczylem sytuacje 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na AL nie będzie żadnego kłopotu jak zwrócić środki, nie ma zakupu, Ale jak kupujacy che się dogadać to aprobuj ale pamiętaj że najpierw środki czyli kasa na koncie a dopiero wysyłasz. A Ty wiesz że te środki nie trafiają na twoje konto bankowe bezpośrednio tylko tu:https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji?dateFrom=2023-07-20&dateTo=2023-...  a Ty musisz aktywować konto do wypłat?, tak: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-aktywowac-usluge-payu-w-...

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Jaro234999  Zaraz...  zaraz,  tak szybko to nie działa.

Sprawdź najpierw czy masz jakiekolwiek pieniądze na swoim koncie Allegro Finanse. Czy dostałeś mail  z Allegro informujący o sprzedaży przedmiotu?

Pytam dlatego bo w ciągu kilku minut to najwyżej oszuści przysyłają wiadomości że chcą kupić i żeby dać im adres mail, to cię okradną.  Nie klikaj  żadnych linków, adresów !!!

Na Lokalne nie ma przymusu sprzedaży, jeśli zapłacił to odeślesz pieniądze kupującemu i  to wszystko. Wypada napisać  "przepraszam".

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Jaro234999 wystawiłeś coś nie znając jego wartości? A skąd wiesz ,że to kosztuje 700 zl. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Client:44052296 Wielu sprawdza ceny dopiero po fakcie.  Tak jest np. u mnie w licytacjach ,jak ktoś wygra to dopiero sprawdza za ile wystawiają inni i albo płaci albo anuluje.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Dziwne praktyki 

oznacz moderatorów

Jaro234999
#7 Wielbiciel#

Udało się dogadać 

oznacz moderatorów