anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kasa Fiskalna Online czy Zwykła

SirGuardian
#10 Popularyzator#

Witam

 

Planuje założyć swoją pierwszą działalnosć. SPrzedaż na allegro tylko. Vat marzą części używane. W sklepie z kasami gościu zaproponował mi kasę zwykła bez opcji Online za 1000 zł.  Mówil że online to większy kłopot trzeba mieć do neta włączone i ogólnie. Online też jest droższa ale wiem że zwrot 700 zł jest więc wygląda na  to że cena zbliżona. Jednak rzeczywiście podłączyć to do neta trzeba czy nie wygodniej taka zwykła? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Aditum
#12 Orędownik#

@SirGuardian Ostateczny wybór należy do Ciebie lecz zwrot należy Ci się przy zakupie kasy zwykłej także, nie ma tutaj znaczenia czy online czy nie więc różnica cenowa pozostanie nadal taka sama. Pomyśl tylko o tym, że nasz kochany urząd skarbowy może sobie nagle postanowić włączyć handel online na kasy online i będziesz musiał zmienić kasę wtedy. Obecnie w każdym miejscu jest internet więc o to bym się nie obawiał. 

oznacz moderatorów

artur8225-a1
#12 Orędownik#

Z tego co mi wiadomo wszyscy będą musieli przejść na kasy online Internetu raczej nie trzeba ale w punkcie gdzie jest kasa musi być zasięg Mój sąsiad z sklepu sprzedaje kady i ma już tylko online Po co brać zwykła jsk będziesz musiał ją wymienic za rok czy dwa 

oznacz moderatorów

Aditum
#12 Orędownik#

@artur8225-a1 na pewno wszyscy będą musieli kiedyś, to właśnie chciałem uświadomić autorowi

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Bierz Online, co do podłączenia pod neta to w zaleznosci od kasy masz 3 opcje: kabel, wifi, karta sim jak w telefonie

Online droższa ale jak wspomnieli koledzy wyzej finalnie kazdy bedzie taką posiadać

 

oznacz moderatorów