anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy dostanę wpłatę ze sprzedaży?

MAMY ROZWIĄZANIE!
izabelka48
#2 Obserwator#

Wystawiłam na sprzedaż kurteczkę, ktoś ją kupił. Status zakończony opłacony. Ale nadal nie widzę środków na koncie . Kiedy zapytałam tej osoby powiedziała że wpłaciła a ja pieniądze otrzymam w chwili gdy wyślę do niej paczkę. Mam pewne wątpliwości. Czy tak to właśnie działa , czy powinnam wysłać paczkę etykietę już pobralam. Czy nie wysyłać do chwili pojawienia się wpłaty na koncie allegro? Towar kupiony 8 lipca tj. 4 dni temu. To moja pierwsza sprzedana rzecz. Dziękuję  za odpowiedź. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
Client:44052296
#21 Demiurg#

@izabelka48 pieniądze za przedmiot powinnaś mieć tu Środki Jak tu masz te pieniądze to paczkę możesz spokojnie wysyłać do kupującego. Teraz musisz wypłacić z konta allegro finanse na swoje konto. Tu masz wszystko opisane Jak wypłacić pieniądze z Allegro Finanse 

oznacz moderatorów
izabelka48
#2 Obserwator#

A proszę jeszcze mi powiedzieć dlaczego gdy weszłam na środki jest informacja iż ta osoba wpłaciła  za kurtkę poprzez PayU i tego samego dnia środki zostały wypłacone z PayU ale nie ma informacji kto je wypłacił i na jakie konto, a stan konta 0,00 ? I nie wiem czy jeśli ja nie wypłacałam to jest takie ryzyko, że ta osoba owszem opłaciła a potem anulowała opłatę więc środki zostały jej zwrócone i jeśli wyślę do niej paczkę okaże się, że zostanę oszukana? 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@izabelka48 Na swoim koncie masz zaznaczone automatyczne wypłaty środków, dlatego też pieniądze ze sprzedaży trafiły już na Twoje konto bankowe. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
izabelka48
#2 Obserwator#

Dziękuję 🙂

oznacz moderatorów