anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy kupujący nie zapłacił

jkn29
#7 Wielbiciel#

Pewien Pan kupił ode mnie produkt. Czasem tak jest, że przelew trochę idzie a długo się nie zastanawiałam nad możliwością przekrętu i wysłałam towar. Po jakimś czasie nadal nie ma pieniędzy a ta sama osoba kupiła u mnie jeszcze dwie rzeczy. Ja już pozostałych dwóch nie wysłałam bo pieniędzy za tamten pierwszy produkt nadal nie otrzymałam. Kupujący rozpoczął dyskusję ponieważ nie otrzymał ode mnie 2 i 3 produktu. Ja napisałam w dyskusji, że nie dostałam pieniędzy za żaden z tych przedmiotów więc nie wyśle tamtych. Kupujący w dyskusji napisał, że nie zapłaci dopóki nie otrzyma produktów i nie stwierdzi, że wszystko z nimi dobrze. Na co odpowiedziałam, że jego logika w takim razie nie tłumaczy czemu nie otrzymałam zapłaty za chociażby pierwszy przedmiot. 

Zadzwoniłam w tej sprawie do Allegro i powiedzieli, że poinformowali kupującego i mam czekać. Od kupna pierwszego produktu w tym tygodniu miną 2 tygodnie. Tak więc już nawet zgodnie z regulaminem musi zapłacić. Napisałam do w dyskusji z tym krętaczem w ten poniedziałek 17.08 a on mimo iż widzę na Allegro że był dostępny wczoraj nie odpisał. 

Co mogę zrobić w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

Wysłałaś bez wpłaty? Była w ofercie udostępniona wysyłka za pobraniem? Jeśli nie było takiej opcji to błąd, nie wysyła się towaru bez pieniędzy.

Niczego więcej nie wysyłaj. Możesz poprosić Allegro o pomoc w sprawie zapłaty za pierwszą wysyłkę tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=214387b5-397a-4941-9f72-7d844023040c&subjectId=a6835b66-a...

Jeśli to nie pomoże, pozostanie Ci zgłosić na policji wyłudzenie.

Może zapłacił jednak? Zobacz tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

oznacz moderatorów