anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy mogę anulować zamówienie nieopłacone przez klienta i gdzie prosić o zwrot prowizji ALLEGRO

ewoogieboogie
#8 Zapaleniec#

Kiedy mogę anulować zamówienie nieopłacone przez klienta i gdzie prosić o zwrot prowizji ALLEGRO

 

W jednej sytuacji mam klientkę gdzie wisi mi płatność rozpoczęta od 2 dni i mimo wiadomości nie ma informacji zwrotnej od klientki , a druga sytuacja klient zrezygnował z zamówienie i jest anulowana płatność. 

 

Bardzo proszę o podpowiedź. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@ewoogieboogie  Na zwykłym allegro po 7 dniach zmieniasz na anulowane i tam masz w zamówieniach i rozwijasz Akcje 

ffrt.jpg

 

Na lokalnie nie ma prowizji tylko płata za ogłoszenie bezzwrotna 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ewoogieboogie
#8 Zapaleniec#

Bardzo Ci dziękuję za pomoc 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ewoogieboogie Na Allegro Lokalnie opłata za transakcję nie jest bezzwrotna. Te opłaty bywają zwracane.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@xyz96 https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-za-sprzedaz-na-allegro-lokalnie/czy-jesli-nie-dojd...

Allegro Lokalnie samo kliknięcie przycisku [kup teraz] lub zakończenie licytacji nie spowoduje naliczenia opłaty. Opłatę za obsługę transakcji pobierzemy dopiero, gdy:

  • kupujący zrealizuje płatność online (w przypadku płatności z góry)
  • kupujący wypełni formularz dostawy (w przypadku płatności za pobraniem lub przy odbiorze osobistym).

Z tego powodu opłata za obsługę transakcji jest bezzwrotna.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

ewoogieboogie wniosek możesz złożyć natychmiast . Zwrot otrzymasz po 7 dniach od zawarcia transakcji .Pamiętaj ,że ciąży na Tobie obowiązek regulaminowy zrealizowania transakcji przez 7 dni jeśli zostanie opłacona 

oznacz moderatorów

ewoogieboogie
#8 Zapaleniec#

Dziękuje, ale jest nieopłacona w obu przypadkach, to też mam poczekać 7 dni tak ? 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

ewoogieboogie tak , zaczekaj . Miałem przypadki ,że klient budził się po 2 miesiącach i oplacał transakcje , dobrze ,że towar powtarzalny i nie bylo problemy z finalizacją .

oznacz moderatorów