anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klauzula RODO ?

baRacer
#7 Wielbiciel#

Witam

 Krótko i zwięźle...

Nie sądzicie, że te klauzjle do dołączanianallegro powinno mieć tu gotwe, w plikach do ewentualnego edytowania i korekty ???

 

Nie wiem, skąd mam wziąć ten pdf. Wczoraj grzebalem pół godziny w googlu, zresztą, nie mam na to czasu. Wszędzie mam placić. NO NIE ZAPŁACE...Nie wiąże przyszłości z działalnością na sklepie internetowym. Robie coś i inwestuje. Czasem się to nie sprawdza w moim konkretnym przypadku. Do smietnika pieniędzy nie wyrzuce. Chcialbym ten kapitał gdzieś opitolić w normalnych warunkach, moze kto inny ma akurat takie coś za odpowiednie "rozwiązanie/system itp" To nie, zgody, klauzule... I co jeszcze? Kancelarie wynajać i Giertycha ?.Weźcie się w garść, bo tak to my państwa nie utrzymamy.

 

Nie wiem, gdzie wrzuciłem tego posta, i NE MAM CZASU **piiip**ZIEĆ W KRZESŁO przed monitorem pół dnia. Piszę z telefonu. Kierruje moją frustrację głównie do adminów, czyli alle. 

 

Pozdrawiam 😤

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:44052296
#21 Demiurg#

@baRacer jak chcesz bezpośredniego kontaktu z allegro to pisz do suportu allegro.

RODO - dane osobowe masz link żebyś nie tracił czasu

oznacz moderatorów

baRacer
#7 Wielbiciel#

Okok.

Trochę się uniosłem. Parę tematów na raz mi się zwaliło na raz jak dłubałem w korku, bo oczywiście rozzz... się jakaś laleczka w beemce. Kapnęło  ieco na jezdnie. Poniedziałekkk. Sorenty...

oznacz moderatorów

baRacer
#7 Wielbiciel#

Dzięki.

oznacz moderatorów