anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klienici nie mogą dodać produktu do koszyka

Gadget_shop_
#7 Wielbiciel#

Założyłem swój sklep na allegro jaki prywatny sprzedawca po ukończeniu wystawiania produktu gdy klient wchodził na stronę nie mógł dodać produktu do koszyka i wyświetlało się nie można dodać produkty do koszyka ponieważ sprzedający nie udostępnił płatności PayU jak to naprawić?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Gadget_shop_ to dlatego, że w ofercie masz udostępnione tylko metody dostawy z płatnością przy odbiorze, czyli nie udostępniasz płatności przez PayU. 
Aby to zmienić dodaj do cennika dostaw metody dostawy z płatnością z góry. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@la_nika zadam może dziecinne pytanie ,ale przyznaję się nie wiem . Czy na Lokalnie też działa koszyk ?

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nie zupełnie. Tam jest tak dziwnie, że wchodzisz w jedno ogłoszenie i do niego dobierasz. Fajnie jak przy tym sprzedawca ma kilkadziesiąt stron i musisz je przejrzeć, żeby dokopać się do tego co chcesz dodać. Potem musi poprosić sprzedawce o ustalenie metody i kosztów wysyłki. I dopiero potem może kupić. Jak kupowałeś kiedyś na v...... to jest podobnie jak tam przy zestawach, tyle, ze tam to przewijasz i dodajesz szybko. A płatność leci z automatu. A tu grzebiesz się z przewijaniem stron i musisz czekać na sprzedawcę.... W sumie żenada. Dzisiaj 10 przedmiotów łączyłam w jedną ofertę, bo się kobiecie po negocjacjach nie chciało przebijać przez moje 67 stron, żeby nowy zestaw zrobić, grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AnnaG-Antyki dzięki za wyjaśnienie i tym samym rozwiazanie problemu autora wątku praktycznie wszysykie oferty wystawone są na Lokalnie no .... poza 1 .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria na Allegro Lokalnie nie ma koszyka, ale można po kliknięciu interesującej nas oferty dodać do zamówienia inne przedmioty od tego samego sprzedającego. 
Myślę, że @Gadget_shop_ chodzi właśnie o tę jedną ofertę z Allegro, bo to tam jest komunikat o którym pisze 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Gadget_shop_
#7 Wielbiciel#
  • Dziękuję bardzo próbuje to naprawić od kilku dni!🙂😌🥴
oznacz moderatorów