anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

klient dokonał błędnego zakupu z odbiorem osobistym, jak usunąć?

MAMY ROZWIĄZANIE!
cojaturobie5
#9 Pomysłodawca#

Witam. Klient ze Szczecina zrobił zakup z odbiorem w Warszawie. jak? to jego prosze pytac - w każdym razie skutkuje to tym, ze mam zablokowane wybrane oferty, odbioru oczywiście nie będzie a allegro naliczyło mi podatek w dodatku za sprzedaz do której nie doszło. czy ktoś z Moderatorów móglby pomóc? bo pisanie do Pomocy to gorsze niż na **piiip** - czekam 4 dzień na odpowiedź, a tu zazwyczaj bez problemu ją otrzymuję. Chodzi o ofertę z dnia: 12 Lis. 2022, 18:05 - dotyczy 2 sztuk figurek, innego indentyfiaktora tu nie widze niestety. w razie czego mam maila od Klienta w którym poświadcza pomyłkę, i prosiłem też by sam to zgłosił. Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie - obecna praca pozwala mi tylko na ograniczony kontakt, przez kilka dni w tygodniu jestem prawie niedostepny, a chciałbym to jakoś szybko wyjasnić, żeby wystawić znowu oferty. no i te koszta naliczone za nic w tej sytuacji... Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
cojaturobie5
#9 Pomysłodawca#

zamowienie z dnia: 

Zamówienie z dnia 08 Lis. 2022, 16:00, dotyczy 5 sztuk figurek - najmocniej przepraszam za pomyłkę, skutek pracy wlasnie.
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@cojaturobie5, możesz po prostu wystawić oferty ponownie. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
cojaturobie5
#9 Pomysłodawca#

Allegro nabiło mi na rachunek za tę transakcję , ktorej nie ma. i nie mam zamiaru tego płacić udając że nie było sprawy

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@cojaturobie5, w sprawie zwrotu tej opłaty, napisz do nas tutaj.

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
cojaturobie5
#9 Pomysłodawca#

do pomocy już pisałem, od czwartku czekam na odpowiedź. no nic, dziekuję za rozmowę/

oznacz moderatorów