anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient kupił kilka przedmiotów osobno - nie zapłacił jeszcze - czy może połączyć zakup ?

Butiktalulla
#13 Ambasador#

Witam,

Klient kupił mi właśnie parę przedmiotów - osobno

W każdym zakupie widzę paczkomat 8,99zł

Jeszcze nie opłacił - czy może on to jakoś połączyć aby nie płacić kilka razy za transport ?

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Może, ale czy tego chcesz, jak już opłacił to lepiej wyślij tak jak należy, każde osobno, bo z tej dobroci możesz mieć tylko problemy.😁

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

nie - jak pisałem - nie opłacił

 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Tylko do każdej sprzedanej transakcji masz doliczany oprócz prowizji za przedmiot, również koszt prowizji za paczkomat około 1zł. w zależności od kategorii kupionego produktu.

Gdyby dokonał zakupu wsio razem do koszt prowizja za paczkomat by wyniosła 1 raz, a tak sprawdź ile Allegro ci pobrało opłat. 

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

no tak - ale  Klient jeszcze nie opłacił - a podobno da się to połączyć w jedno ? 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@Butiktalulla Nawet jeśli klient nie zapłacił to prowizje już masz naliczone o tutaj: 

https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/rachunki/rozliczenia-z-allegro 

(jeśli mowa o zwykłym allegro, a nie lokalnie) 

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

tak dziękuję - będe to zatem prostował - teraz chodziło mi - czy na tym etapie - Klient może sobie to połączyć  "w kupę" 🙂 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Tak powinien mieć możliwość, jeśli jest choć trochę ogarnięty, zajrzy do panelu allegro i zaznaczy oferty do opłacenia. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Butiktalulla klient może to połaczyć w swojej zakładce ,, moje zakupy ,, 

Jeśli do każedgo zakupu wybrał sposób dostawy zwróć uwagę - ALLEGRO NALICZY CI PODWÓJNĄ PROWIZJĘ !!  musisz w takim wypadku pisać o korektę .

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

podwójną - czyli jak Klient połączy - oraz za te solo ? 

oznacz moderatorów